הורים משביתים את גן גוש עציון בפתח תקווה

02/09/2016
חדשות


הגן בשכונת נווה גן בפ"ת מושבת על ידי ההורים עקב סירובה של העירייה להציב מאבטח במתחם. דובר העירייה: "גורמי הביטחון טוענים שאין צורך בכך".

גן גוש עציון ברחוב הדקל 18 בשכונת נווה גן בפתח תקווה מושבת על ידי ההורים בטענה לזלזול בביטחון הילדים, ולפחות כרגע לא נראה פתרון באופק.

לדברי הורי הילדים מדובר בגן שהוקם בריחוק מבניינים ולא נמצא בסמיכות לכביש ראשי. בנוסף, הגן מוקף 4 אתרי בנייה עם עובדים זרים, לרבות עובדים מהשטחים. לפיכך, לטענת ההורים, אם יתרחש אירוע ביטחוני או פלילי, הסבירות שהדבר יזכה להתייחסות בזמן סביר נמוכה, אם לא אפסית.

ההורים גם מציינים כי בעבר כבר נתפס בסמיכות לגן פדופיל, וכי הממצאים של גורמי הביטחון מוטעים ולא תואמים את המציאות. פעולות ההשבתה נמשכות, עד למציאת פתרון בנדון.

היום פנה אחד מהורי הגן במכתב למשרד החינוך בבקשה שיתערב בנושא. בין היתר נכתב: "המציאות הינה כי מדובר בגן מבודד, הרחוק מנפש חיה. יתרה מכך, הגן מוקף ב-4 אתרי בנייה המאוכלסים ע"י זרים ועובדים מהשטחים. עוד אציין כי בעבר נתפס בסמיכות לגן פדופיל, וזאת לאחר שהוא פעל במשך תקופה ארוכה באין מפריע".

מדובר עיריית פ"ת חזי חקאק נמסר בתגובה: "מדובר בהחלטה של ההורים להשבית את הגן, וזאת בניגוד לעמדת כל גורמי הביטחון, שטוענים שאין כל צורך במאבטח. ההורים קיבלו תשובות מוסמכות, אך החליטו להשבית את הגן על דעתם. אנחנו לא מתכוונים להציב שם מאבטח ומקווים שהם יתרצו וישיבו את ילדיהם לגן".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...