הורים - הדבר החשוב ביותר לנו

25/12/2017
יחסים


אין ספק כי ישנם מעט דברים שכה חשובים לנו, אחד מאותם דברים הם כמובן הילדים שלנו. אך דבר לא פחות חשוב שאנו נוטים לא לחשוב עליו במהלך היום יום הוא עד כמה ההורים שלנו חשובים לנו. גם אנשים בגילאי 100 זוכרים תמיד את ההורים שלהם והם יחשבו עליהם בכל אשר יעשו. ההורים שלנו מופיעים בחלומותינו ומשפיעים על חיי היום יום שלנו במידה ניכרת. זה לא משנה מי היו ההורים שלכם אתם תמיד תהיו קשורים אליהם ותאהבו אותם מאוד וזאת עקב אהבה אינסופית שאנו חשים אליהם. אם כן זה לא יהיה מופרך להגיד כי ההורים שלנו הם הדבר החשוב ביותר לחיינו ולא רק כאשר אנחנו ילדים קטנים.

הקושי לראות את הורינו מזדקנים

אחד המשברים של ילדים רבים הוא לראות את הוריהם מזדקנים. גם אם הילד בן ארבעים או מחישים יהיה לו שקשה לראות את הוריו מזדקנים. כמובן שהזקנה אינה סוף העולם וניתן לעשות הרבה מאוד דברים גם אם אתה זקן. ניתן ללכת לחוגים, לבקר את הנכדים ולעשות עוד פעולות רבות. אך אין ספק כי הזקנה מעיבה גם על איכות החיים שלנו ומורידה אותה בכמה דרגות. על כן על הילדים מוטלת החובה בזקנתם של ההורים לדאוג להם ולעשות הכול בכדי שהם יחיו בכבוד. זוהי המשימה של כול ילד ועלינו לקחת זאת בחשבון.

מתי יודעים שההורים צריכים מטפלת סיעודית?

הזקנה מתחלקת למספר שלבים, אך נראה כי השלב הקשה ביותר הוא כאשר ההורה הופך לסיעודי. אנחנו יודעים שההורה סיעודי כאשר הוא מתקשה לבצע פעולות יומיומיות חיוניות. לדוגמא יכול להיות שההורה מתקשה ללכת או אפילו לקום מהמיטה, יכול להיות שהראייה שלו הידרדרה והוא אינו מסוגל לראות את המתרחש. במצבים כאלו אנחנו חייבים להבטיח כי להורה תגיע מטפלת סיעודית שתטפל בו. מטפלת זאת תדאג לכלל הבעיות של ההורה ותבטיח כי הוא יהיה בידיים טובות. כך אנחנו הילדים נוכל להיות הרבה יותר רגועים ולא לדאוג כל הזמן להורים שלנו. זהו דבר חשוב ביותר אשר משפיע הן על חיינו וכמובן על חיי ההורים שלנו. 

מדוע לא כדאי לשלוח את ההורה אל בית אבות?

נשאלת השאלה מדוע לקחת מטפלת סיעודית ולא לשלוח לבית אבות? התשובה היא שמטפלת סיעודית קשובה אך ורק להורים שלנו לעומת זאת בבית אבות יש עוד דיירים רבים וכך הצוות צריך לטפל בהרבה יותר אנשים. כך ההורים שלנו זוכים פחות לתשומת לב והדבר פוגע בבריאות שלהם. לא רק זאת אלא שאנשים רבים מעדיפים להזדקן בבתיהם ולא לשהות במקום זר בתקופה כה רגישה כמו הגיל השלישי. על כן אין ספק כי מטפלת היא הפתרון הטוב ביותר להזדקנות והיא תשרת אתכם בצורה הטובה ביותר שיש. 

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...