הוכנו ערכות חירום לדרי רחוב בפ"ת

11/11/2014
עזרה לקהילה

במסגרת ההערכות לקראת החורף, נערך האגף לשירותים חברתיים לספק מענה גם לדרי הרחוב (הומלסים) במקרה של מזג אויר קיצוני, ואירגן 40 ערכות חירום לדרי הרחוב שיסרבו להתפנות.

בפתח תקוה קיימים כ- 70 דרי רחוב שמסיבותיהם הם אינם מעוניינים להתפנות לפתרונות דיור, והאגף לשירותים חברתיים מטפל בהם עפ"י רצונם וצרכיהם. במקרה של מזג אויר קיצוני הביעו חלקם הסכמה להתפנות, אך עדיין כ 40 דרי רחוב אמרו כי לא יסכימו להתפנות.

ערכות החירום שיחולקו בשעת הצורך כוללות שמיכה, גרביים, שכמיה נגד גשם, כפפות, טרנינג, חטיפים ועוד. הערכות יחולקו רק במקרה בו יוכרז "מצב חירום" (קרה או סופה) עפ"י הודעה של השירות המטאורולוגי ובהתאם להנחיות ראש העיר.

 

 

ראש העיר איציק ברוורמן אמר: "חשוב לנו לדאוג לכל אדם באשר הוא אדם, גם לדרי הרחוב שמסרבים להתפנות. אנו נערכים לכל תרחיש בחורף הקרוב, וכולי תקווה כי לא נזדקק לערכות חירום אלה".

הכנת ערכות החירום היא פרי יוזמה של האגף לשירותים חברתיים בניהולו של גיא עפארי ובראשותו של חבר המועצה אשר שוקר, בשיתוף הבית החברתי, ארגון המתנדבים והאגף לביטחון וחירום בהובלתו של סגן ראש העיר אוריאל בוסו, ובסיוע מתנדבים ופעילים.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...