הוגברה האבטחה בפ"ת בעקבות האירועים הקשים

08/10/2015
חדשות

לאור האירועים הביטחוניים שאירעו אמש בארץ בכלל ובפתח תקוה בפרט, התקיימה הבוקר (8.10.15) ישיבה בלשכתו של ראש העיר איציק ברוורמן. בישיבה בה השתתפו כל הגורמים המקצועיים, לרבות נציגי משטרת פתח תקוה, ניתנה סקירה קצרה על אירועי אמש והוחלט להגביר את נוכחות כוחות האבטחה והשיטור ברחבי העיר, במיוחד בסמוך למוסדות חינוך.

בישיבה הוחלט על מספר פעולות שיבוצעו באופן מיידי:

1. תיגבור הסיורים של אנשי האבטחה והפיקוח העירוניים, השיטור העירוני ומשטרת פ"ת, בכל רחבי העיר למשך כל היום, ובמיוחד ליד מוסדות חינוך. פרישת האבטחה תבוצע עפ"י הנחיות אגף הביטחון והמשטרה.

2. הוספת 8 ניידות סיור עירוניות משולבות עם המשטרה לסיורים ברחבי העיר.

3. במקומות בהם מתבצעת בנייה מעל גני ילדים, בנייה זו תפסק לאלתר. ביום ראשון תתקיים הערכה מחודשת לגביי המשך העבודה במקומות אלה.

4. יחודדו הנהלים לגננות ולסייעות בגני הילדים.

5. לבתי הספר הועברו אמש (7.10.15 בשעות הערב) הנחיות של השירות הפסיכולוגי והמלצות כיצד לשוחח עם הילדים לגבי המצב הביטחוני הנוכחי.

6. ישלחו הנחיות להורים כיצד לשוחח עם הילדים לגבי המצב הביטחוני.

צילום: עומר שפירא

ראש העיר איציק ברוורמן ומפקד תחנת משטרת פתח תקווה סנ"צ טל פיקרביץ' הוציעו הודעה משותפת: "אלו ימים שאינם קלים לכולנו, אבל בכוחות משותפים ובסיוע המשטרה נגביר את הנוכחות ברחבי העיר ונחזק את תחושת הביטחון בקרב התושבים. אנו מאחלים החלמה מהירה לפצועים וימים שקטים לכולנו".

כזכור, אתמול בערב התרחש פיגוע דקירה בסמוך לקניון הגדול בפ"ת, דבר שהגדיל את תחושת הפחד וחוסר הבטחון בקרב תושבי העיר. מחקירת הפיגוע התברר כי רק בנס לא קרה אסון גדול יותר, לאחר שהסכין של המחבל נשברה, מה שמנע ממנו להמשיך ולפגוע באנשים נוספים שהיו במקום.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...