הדרבי של פ"ת יתקיים מחוץ לעיר

22/05/2016 | ניסים קלדרון
חדשות


הבושה שוברת שיאים – בשל הכנת הדשא באצטדיון לטובת הקבוצות התל אביביות, המפגש הכפול בין קבוצות הנוער של מכבי והפועל פ"ת לא יתקיים בעיר. המשטרה פסלה את מגרשי האימונים של שתי הקבוצות.

האסון נמנע אך אין סיבה למסיבה, או כפי שכינה זאת היום אבי סמובסקי, מנהל אצטדיון המושבה: "על מה השמחה? בושה שמשחקים אלו לא יערכו בעיר".

כבר החל מאמש, כשנקבע כי קבוצות הנוער של מכבי פ"ת והפועל פ"ת ייפגשו לדו קרב שיכריע מי תשחק בעונה הבאה בליגת העל לנוער בכדורגל, פורטל פ"ת נטו פנה לכל הגורמים המוסמכים כדי למנוע אסון, בידיעה שאלפי צופים לא יכולים להיכנס ליציע שבו כמה מאות מקומות בלבד.

לאחר פניית הפורטל לעיריית פתח תקווה, שרת הספורט ומשטרת ישראל, וההתרעה כי ביום שישי עלול להתרחש אסון, מסר לנו הערב מחזיק תיק הספורט בעיריית פ"ת איתי שונשיין: "המשטרה לא אישרה את קיום המשחקים במגרשי האימונים, וכפי הנראה הם יתקיימו מחוץ לעיר".

מי שחשב כי המשחק יתקיימו באצטדיון בפ"ת התבדה גם הוא. מסתבר כי בשל שזרוע שנועד להכין את האצטדיון למשחקי ליגת העל לטובתן של הפועל ת"א ובני יהודה ת"א, לא ניתן יהיה לקיים את צמד משחקי הדרבי באצטדיון.

הדרבי ינדוד מחוץ לעיר

מדובר בחלם של ממש מצד אחד, שכן שום אסון לא היה קורה אם השזרוע היה נדחה בעשרה ימים, ומצד שני בעוד הוכחה על סדרי העדיפויות, המשבר הניהולי והתדמיתי, והירידה בערכן של קבוצות הספורט המקומיות.

דווקא בשבוע שבו החלו אוהדי הפועל פ"ת להרים ראש, ו"אימצו" את קבוצת הנוער כקבוצת הייצוג האמיתית והיחידה של המועדון, הם יאלצו לנדוד מחוץ לעיר, וחלקם, בעיקר הצעירים שבהם, עלולים להחמיץ את הצפייה במשחק.

לכתבות ספורט נוספות בפורטל פ"ת

שתף ב-

תגובות

ניסים מה כל הרעש
בגג בשישי בצוהרים למשחק נוער יבואו 2000 איש המגרש בעמישב אירח בעבר 4000 איש במשחק העליה עמישב-אזור גם הסינטטי במושבה מסביב יכול להכיל הצופים
יניב כהן - 23/05/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...