הדפסת רולאפ בפורטל השלטים

07/10/2019
עסקים וכלכלה


יש סיבה לכך שהדפסות רולאפ נפוצות מאוד בכנסים של סטארט-אפ. זאת, בזכות כך ששילוט רול-אפ משדר איכות. הדפסת שלטי רולאפ מתבצעת בבתי דפוס מומלצים, אותם ניתן לאתר דרך פורטל שלטים שמבצע סינון יעיל ומקדים עבורכם. לפני שרצים לבית הדפוס הראשון שמאתרים, כדאי לבדוק מה פורטל שלטים יכולים לעשות עבורכם. הדפסת רולאפ היא נפוצה מאוד כיום ופופולרית, וזה בעיקר בזכות העובדה שניתן להדפיס שלטי רולאפ באיכויות מאוד גבוהות. לרוב, מחיר שילוט רולאפ גם יהיה משתלם מאוד. הדפסת שלט בבית דפוס לא יכולה להתבצע על רגל אחת. אם אתם מעוניינים למתג ולשווק נכון מוצר או שירות, חובה לוודא שאתם בוחרים גרפיקאי נכון, בית דפוס מקצועי ועוד. הזמינו רולאפ דרך פורטל השלטים וקבלו כבר עכשיו עד שלוש הצעות מחיר לצורך השוואת מחירים.

הדפסות רולאפ ושיווק נכון של העסק

לרוב, בתי דפוס גם יאפשרו לכם להיעזר בגרפיקאים העובדים בבית הדפוס או מטעמו. בין אם בחרתם לעבוד עם גרפיקאי מטעם בית הדפוס או מטעמכם, כדאי לזכור שאור ירוק להדפסה – נותנים רק לאחר שמרגישים שלמים לגמרי עם העיצוב של הקובץ. שלטי רולאפ מגיעים בגבהים מרשימים של כשני מטרים, ורוחבם בדרך כלל יהיה במידות של 85-90 ס"מ. נתונים אלו מאפשרים לכם להציג את המוצרים שלכם באופן מכובד ומעוצב, ואנשים רבים משתמשים בשלטי רולאפ גם בכדי לעצב חללי חדרים. מחיר שלטי רולאפ משתנה בהתאם לסוג החומר עליו אתם מעוניינים להדפיס, וכמובן שישנה גם התחשבות במספר השלטים שאתם צריכים.

שילוט רולאפ מחיר ועלויות הדפסה אצל בתי דפוס מומלצים

מחיר שלטי רולאפ ישתנה אם תצטרכו שלטים רבים, וברוב המקרים אכן יש צורך להדפיס שלטי רולאפ מרובים עבור כנסים גדולים. עלות רולאפ שולחני ממוצעת תהיה 80 ₪ לשלט, בעוד שמחיר הדפסה של רול אפ איכותי עם למינציה ונייר כרומו יהיה בערך 400 ₪ בממוצע.

אם אתם צריכים רולאפ מאוד גדול, היו מוכנים לכך שמחירו יהיה 700 ₪ בממוצע (ניתן גם למצוא ב-500 ₪). במקרים רבים, אנשים דווקא בוחרים להדפיס שלטי רולאפ ממוגנטים. שלטי רולאפ מגנטי יעלו לכם בין 300 ₪ לבין 600 ₪ ומעלה.

הדפסת שלטי רולאפ, כיצד מבררים אילו סוגי רולאפ קיימים?

בתי דפוס מומלצים להדפסת שילוט רולאפ ניתן לאתר דרך פורטל שלטים, הפורטל הגדול במדינה עבור איתור אנשי מקצוע מהימנים. לאחר שמשאירים מספר פרטים בודדים, מקבלים עד 3 הצעות מחיר מבתי דפוס מומלצים. בפורטל שלטים תוכלו גם למצוא מידע רב הקשור בנושאי שילוט ופרסום, מה שיהפוך אתכם לצרכנים חכמים יותר. לאחר קריאה זריזה, תוכלו לדעת בדיוק איזה סוג שילוט רולאפ אתם בעצם צריכים. זכרו, על שיווק נכון ומיתוג מוצלח לא מומלץ לחסוך. כשמדובר בכנסים חשובים, שלטי רולאפ הם אחד הדברים הראשונים שאנשים נחשפים אליהם.

למידע נוסף על שילוט, גלשו אל פורטל השלטים – https://www.shlatim-p.co.il          

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...