הדוגמנית הבינלאומית גורג'יה מיי ג'אגר תככב בישראל

04/05/2015
תקוה'לה

מיי ג'אגר, ביתם של הזמר האגדי מיק ג'אגר (סולן הרולינג סטונז) ודוגמנית העל לשעבר ג'רי הול, תוביל בישראל את קמפיין ההשקה למותג הבינלאומי לתכשיטים כסף - תומס סאבו, אשר ישווק ברשת אימפרס - רשת לשעונים ותכשיטים.

מיי ג'אגר בת ה-22 היא הפרזנטורית הבינלאומית של המותג תומאס סאבו. בעלת אזרחות בריטית, אחת משתי בנותיהם של מיק ג'אגר וג'רי הול. היא נחשבת להצלחה בעולם הדוגמנות וסימן ההיכר שלה הוא הרווח בשניים, בעלת מראה רוקיסטי אשר עומד בהלימה עם המותג המזוהה עם עולם הרוק. היא הספיקה לככב בלא מעט קמפיינים למותגי אופנה מובילים, כמו: שאנל, מיו מיו, ורסצ'ה, ויוויאן ווסטווד, אנג'ל לבית טיירי מוגלר, רימל ומתפקדת כבר כמה עונות בתור הפנים של הדסון ג'ינס.

צילום: ג'יין פאטריק

לצד קריירת דוגמנות אינטנסיבית, מחזיקה ג'אגר בזוגיות רבת שנים עם הצלם והדוגמן ג'וש לדלאו וחברותיה הטובות ביותר הן סוקי ווטרהאוס וקארה דלווין. גורג'יה הספיקה להופיע בעמודי המגזינים המובילים והנחשקים בעולם: i-D ווג רוסיה, ואניטי פייר, ווג פריז, ווג איטליה, אינטרוויו, ווג סין, W, ווג ועוד.

בישראל יעלה הקמפיין בכיכובה במהלך חודש מאי 2015, לרגל השקת המותג בישראל. הקמפיין יכלול בין היתר שלטי חוצות, מודעות בעיתונות ומגאזינים ופעילות ברשתות החברות. 

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...