הג'ודוקאים הצעירים של מקפ"ת ממשיכים להביא כבוד

21/02/2017
חדשות


לאחרונה נערכה אליפות הג'ודו הבינלאומית 2017 בחיפה, בהיכל הספורט רוממה. הטורניר התקיים זו השנה ה- 11 ברציפות ולתחרות הגיעו 600 ג'ודוקאים מ -12 מועדוני ג'ודו מהארץ ומעולם וביניהן: סין, לטביה, אוקראינה גרוזיה, ישראל ועוד.

גם הפעם בלטו ספורטאים מחוגי הג'ודו של מקפ"ת במתנ"סי נפלאות ואם המושבות והפגינו רמת הישגים גבוהה, ביניהם: יניב שעשוע מדליית זהב, הודיה ג'ורג' מדליית כסף, יהלי שם טוב מדליית ארד, רועי דפני מדליית זהב, אלעד ביטון מדליית כסף, טל שרמר מדליית ארד.

האלופים הצעירים ממשפחת מקפ"ת הם תלמידי כיתות ד' ואין ספק שהשילוב מנצח בין מדריכים מקצועיים להורים מעודדים שמשקיעים את זמנם ומרצם ונוכחים בכל התחרויות בארץ מהצפון ועד דרום הארץ באילת. הורים שלמרות המרחק מגיעים לתחרויות בחו"ל כדי לעודד את האלופים הצעירים - זהו שילוב של מקצועיות ללא פשרות ותמיכה משפחתית שמוכיח נחישות ללא פשרות. שלושת האלופים הם ילידי 2007, אשר ניצחו בטורניר, יריבים בוגרים מהם בשנתיים לפחות.

יניב שעשוע תלמיד כיתה ד' בקטגוריית משקל 34 ק"ג, מתאמן מגיל 3.5 בג'ודו כבר חמש שנים ברציפות. אבל אוהב לא פחות להשקיע בלימודים, משתתף בחוג אנגלית ובזמנו הפנוי רוכב על אופניים ונמצא לא מעט, בסביבת מחשבים כשהוא לא באימונים.

אלופה נוספת היא הודיה ג'ורג' בקטגוריית משקל 27 ק"ג בנות, תלמידת כיתה ד' מתאמנת שלוש שנים ומגיל צעיר הראתה כישרון בג'ודו ובמקביל מפתחת תחביבים כמו: ציור, חוג ריקוד ובזמנה הפנוי אוהבת לשיר.

יהלי שם טוב האלוף השלישי מתלמידי כתות ד' שייך לקטגוריית משקל 27 ק"ג, מתאמן כבר שנתיים. אוהב וחולם ג'ודו כמו גם תחביבים וחוגים ביניהם רכיבה על סוסים, נהנה לדוג, מאוד אוהב בעלי חיים ומשקיע את מרצו להשיג ציונים גבוהים גם בלימודים.

יו"ר מקפ"ת מרכזים קהילתיים פ"ת הרב אליהו גינת: "הכל נשאר במשפחת מקפ"ת, נמשיך להצמיח במרץ אלופים מענף ספורט הג'ודו וענפי ספורט נוספים. אנחנו גאים בהישגים ובהתקדמות של הג'ודוקאים שצמחו אצלנו ויש עוד לאן לשאוף וכמובן להשקיע בדור ההמשך בגילאים הצעירים שמתאמנים בחוגים שלנו כיום. אין לי ספק שעוד נשמע על זכיות ופרסים של ספורטאים וספורטאיות הג'ודו מהמשפחה הענקית הזו ששותפים לה גם ההורים".

לחדשות ספורט נוספות בפ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...