הגנה עצמית - החיבור המושלם בין ביטחון לשיפור החיים

24/03/2021
איכות חיים


אלימות זאת אחת הבעיות הכי גדולות שיש היום במדינה, כאשר משבר הקורונה רק החמיר את המצב. לאנשים האלימים כבר אין גבולות. כל אחד ואחת בכל גיל, גם עם מוגבלויות, יכולים להיתקל באלימות קשה שיכולה להגיע לפציעה ואף יותר גרוע. הגנה עצמית היא דרך שבה תוכלו לשמור על עצמכם מפני אלימות. הגנה עצמית בשיטת שאדו נותנת לכם כלים להשתלטות על התוקף או את האפשרות לתת מכה ולהתחמק כדי שתוכלו לברוח ולקבל עזרה מאחרים. עם קרב מגע, כל אחד ואחת יכולים להתגבר על כל יריב, גם עם היריב יותר גדול וחזק מכם. כל מה שצריך לעשות זה ללמוד את הטכניקות ולהתאמן עליהן מספר רב של פעמים עד שהן הופכות לחלק בלתי נפרד מהאינסטינקטים של הגוף.

היתרונות של למידת הגנה עצמית

* שמירה על הגוף והחיים מפני אלימות, הן כהגנה על עצמכם והן כהגנה על יקירכם.

* שיפור הביטחון העצמי והתחושה שאתם יכולים לעשות יותר ממה שחשבת שאתם מסוגלים.

* שיפור האיזון בגוף והתיאום בין הידיים לראש בצורה שתגרום לתנועות שלכם להיות יותר מהירות ויותר מדויקות, לא רק בעת הצורך בהגנה עצמית אלא בהרבה תחומים אחרים בחיים.

* יכולת חשיבה מהירה ויצירתית לפתרון מגוון בעיות, כולל בעיות לא מתוכננות. תתפלאו, כשאומרים לכם בקרב מגע שמה שלא הולך מצד אחד, הולך מצד שני, עוזר בהרבה דברים בחיים.

* קרב מגע זאת אחת הדרכים הכי טובות לשמור על הכושר הגופני. אתם גם תלמדו איך להגן על עצמכם וגם תשרפו הרבה קלוריות. בנוסף, אתם תפתחו את השרירים כך שיהיו יותר חזקים ויראו יותר טוב.

הגנה לא רק מתוקף אחד

אתם תלמדו בהגנה עצמית, המבוססת על קרב מגע, לא רק להילחם באדם המגיע לתת לכם מכה. אתם גם תלמדו להתגונן מסכינים, תפיסות בחולצה, תפיסות מאחור, איום באקדח, מספר תוקפים ועוד. אתם תלמדו לא רק להגן, לעתים בחיים אנו נדרשים להגן על החלשים ונאלצים לתקוף את התוקף, אתם תלמדו גם את זה. השיטות שתלמדו יאפשרו לנטרל בצורה טוטאלית את היריב, כך שלא יהווה איום על הסביבה ויאפשר למשטרה ולכוחות אחרים לבוא ולסייע בטיפול באירוע.

לא חייבים ניסיון וכושר גופני

אתם לא חייבים להיוולד עם נתוני הגוף של צ'ק נוריס כדי ללמוד הגנה עצמית בצורה אפקטיבית ויעילה. כל אחד ואחת, בכל גיל, בכל משקל ובכל רמות הכושר יכולים ללמוד להגן על עצמם בצורה יעילה וליהנות מהדברים האחרים שלימוד אומנות לחימה נותן. נכון, בהתחלה לא תהיו צ'ק נוריס ולא תוכלו להפיל 10 תוקפים. אבל, כבר אחרי זמן קצר אתם תקבלו טכניקות שאם תתאמנו עליהן תוכלו להגן על עצמכם בצורה שתאפשר לכם להרגיש בטוחים יותר הן ביכולת שלכם להגן על עצמכם והן ביכולת שלכם להגן על היקרים לכם. תנסו שיעור אחד חינם, תתרשמו ותראו כמה קרב מגע יכול לעזור לכם בחיים.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...