הגיינרים - כל מה שרציתם לדעת

02/08/2016
איכות חיים


אבקות הגיינרים, מוכרות בעיקר בשמן או עם תיאורן כאבקות המסייעות בעלייה במסת השריר ובמשקל. מדובר על אבקה החולקות איזור משותף עם משפחת תוספי התזונה והאבקות המשמשות את הספורטאים. מדובר על אבקות המסייעות רבות בהזנת הגוף עבור ספורטאים מקצוענים ומפתחי גוף, המבקשים לפתח את השרירים בגופם בצורה מבוקרת, בריאה ונכונה. גם גיינרים, בדומה לאבקות החלבון השונות המוצעות כיום למכירה, מופקים מחלבוני מי הגבינה. בתהליך ההפקה שלכם, דואגים להפוך את האבקה למקור נפלא ועשיר של פחמימות איכותיות ומזינות. מדובר על אבקות בעלות הרכב תזונתי עשיר הכוללת גם חלבונים, גם שומנים וגם פחמימות.

המאמר והתמונה באדיבות טבע קסטל – רשת תוספי התזונה המובילה בישראל

גיינר איכותי – מוצרים מועשרים

מעבר לגיינרים המורכבים מהשילוש של פחמימות, חלבונים ושומנים, הרי שניתן כיום לרכוש גם את האבקות כאשר הן מכילות גם ויטמינים שונים, מינרלים וגם חומצות אמינו המסייעות ביעילות בשיקום השרירים בתום האימון הגופני. אלו הצורכים את האבקות, לרוב מתאמנים באימונים קשים שמטרתם בניית השריר, כך שישנו צורך בסיוע בתום האימון – המגיע בדמות הגיינרים המועשרים. חשוב לציין, כי בעת שאתם מחפשים לעצמכם אבקה מתאימה, חשוב להתייעץ עם המומחים השונים גם בחדרי הכושר וגם בחנויות המתמחות, על מנת להתאים לכם מוצר ההולם את מבוקשכם. כל אבקה היא בעלת יחס שונה בהרכב שלה, לכן חשוב לוודא כי אתם בוחרים באבקה המתאימה לכם. ההרכבים השונים באים לידי ביטוי ביחסים שבין החלבונים והפחמימות, כך שחשוב לוודא כי אתם צורכים את האבקה עם היחס הנכון לכם ביותר.

למה צריך את זה?

ישנה חשיבות רבה לצריכה של פחמימות, שכן הן שומרות את מאזן האנרגיה בגוף, וגם נחשבות לכאלו המשמשות כאנרגיה זמינה. הבעיה היא שהפחמימות לא נשמרות בכמויות גבוהות. הגיינרים, מכילים בתוכם פחמיות פשוטות שביכולתן לספק את האנרגיה המבוקשת במהירות ובזמינות. האנרגיה הזו באה לידי ביטוי במהלך האימונים, בהם ישנה דרישה לאנרגיה בזמינות גבוהה לטובת יעילות האימון. כאשר אתם בוחרים לכם גיינר מומלץ, אתם למעשה מאפשרים לעצמכם להנות ממוצר השומר על מצבור הפחמימות בגופכם, כך שאתם בעלי אנרגיה זמינה שתפיק מהאימון שלכם את המיטב.

איך צורכים את הגיינרים?

על מנת לצרוך את הגיינרים על הצד הטוב ביותר, חשוב מאד להתייעץ עם מומחים ואנשי מקצוע טרם השימוש. הפרמטרים הנלקחים בחשבון הם בתכלית הצריכה שלכם והמטרות שהצבתם לעצמכם עם צריכת הגיינר. בגדול, ניתן לומר כי ההמלצה היא לצרוך את מנת הגיינר או בבוקר או טרם אתם הולכים לישון. בימים בהם אתם מבצעים אימון גופני, תוכלו להוסיף עוד מנה של הגיינר מיד בתום האימון. כן חשוב לומר כי על הגיינרים להיות איכותיים, המופקים מחלבוני מי הגבינה האיכותיים, שיספקו לכם תוצאות ובריאות גם יחד. אם אתם מחפשים לעלות במשקל, הרי שמדובר על אבקות המסייעות בתהליך זה. 

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...