הבת של מיכל ואסף אמדורסקי ממשיכה את שושלת הכישרון המשפחתי

06/09/2014
תקוה'לה

הבת של מיכל ואסף אמדורסקי ממשיכה את שושלת הכישרון המשפחתי בצילומי הקמפיין הראשון בחייה.

מסתבר כי נינה דבש אמדורסקי בת ה- 7, ביתם הקטנה של אסף ומיכל אמדורסקי, מתנהלת כמו כוכבת מקצועית ומנוסה. בשבוע שעבר הגיעה נינה, מלווה באמה מיכל ובכלבה האהוב צ'וצ'ו, לסט צילומי סתיו-חורף 2015 של רשת ההנעלה 'סקופ', לצלם את קמפיין הילדים.

"זוהי בהחלט דרך מעניינת להעביר את הימים האחרונים של החופש הגדול", סיפרה אימה מיכל אמדורסקי, שנכחה על סט הצילומים כמשגיחה ומלווה ביומה הראשון כדוגמנית של ביתה הקטנה. "זה מוזר לי להגיע לסט צילומים ולשבת בצד. הפעם אני מחכה לבת שלי שתסיים להצטלם, ולא ההפך", הוסיפה אמדורסקי האם. עוד סיפרה אמדורסקי כי עד כה נמנעה מלשלוח את נינה הקטנה לקמפיינים או צילומי דוגמנות, והמתינה שתוכל להחליט בעצמה על מקצוע לעתיד.

 

מימין - נינה דבש אמדורסקי. צילום: אסף לב

 

אגב, אומנם קמפיין ראשון, אך מיכל אמדורסקי לא מתכננת לשלב את ביתה בעוד קמפיינים נוספים בקרוב ומספרת: "כשנינה תהיה בת 18 היא תחליט לבד לאן פניה מועדות, בינתיים זה סתם בשביל הכיף כי היא נורא ביקשה".

נינה דבש, שהצטלמה לצד ילדי בעלי רשת סקופ, רוני ופרדי אינסאנז, סיפרה להם שהיא תעלה לכיתה ב' עם תחילת שנת הלימודים, ומתכננת בימים אלה את יום הולדתה ה – 7, הכוללת מסיבה גדולה עם כל החברים ועם אמא ואבא כמובן.

כשנשאלה מה היא רוצה להיות כשתהיה גדולה אמרה: "בדיוק כמו אמא, אבל בלי שיציקו לי המעריצים ושלא יבקשו ממני חתימות". בסיום צילומי הקמפיין התחדשה נינה בכ- 20 זוגות נעליים חדשות של רשת SCOOP ואמרה שהיא חוששת שתצטרך לבקש מאמא ארון נעליים חדש מפאת חוסר מקום.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...