הבושה של משפחת לוזון, המחמאות לקהל

27/05/2016
חדשות


אוהדי שתי הקבוצות נגעלו מההתנהלות של המשפחה שפעלה בניגוד לרוח הספורט ולא אפשרה כניסה חופשית לדרבי הנוער. המשחק עצמו הסתיים בתיקו ללא שערים, וההכרעה עברה ליום שלישי.

עשרות, שוטרים, סדרנים, פרשים וניידות חיכו היום אחר הצהריים כדי לחסום... אוהדי כדורגל שרוצים לראות שחקנים בגיל העשרה ולעודד אותם. אתם קוראים נכון, לא מדובר במחבלים, גם לא בטרוריסטים, מדובר באוהדים תמימים, שאגב בניגוד למשפחת המלוכה הפתח תקוואית התנהגו בסדר מופתי והותירו את כוחות הביטחון מחוסרי עבודה.

המשטרה ערוכה כאילו מדובר במחבלים

כך ניתן לסכם את אחת הבושות הגדולות בתולדות הכדורגל הישראל שהייתה היום באצטדיון הלאומי, מקום משכנה של ההתאחדות לכדורגל בראשותו של עופר עיני, שיש האומרים כי הדמות שלו בתכנית "בובה של לילה" עושה עימו חסד.

שום דבר לא עזר ב-24 השעות האחרונות, לאחר שהנהלת מכבי פ"ת ומשפחת לוזון החליטו לעשות הכל כדי שאוהדי הפועל פ"ת לא יוכלו לצפות במשחק. חשוב לציין כי הרוב המוחלט של אוהדי מכבי פ"ת סולדים מהתנהלות זו של המשפחה ורק מייחלים לשינוי ניהולי במועדון אותו הם אוהדים שנים רבות.

התנהגות למופת של הקהל

מרבית אוהדי מכבי הצליחו בסופו של דבר להיכנס למשחק לאחר שקיבלו כרטיסים בחינם, מה שלא התאפשר כמובן לאוהדי הפועל, שכ-700 מהם נותרו בחוץ, ביחד עם ראש העיר וחברי מועצה נוספים. יתר האלפים נותרו בבית בידיעה שלא יתאפשר להם להיכנס למשחק.

בהמשך נביא לכם כאן בפורטל פ"ת ציטוטים מעניינים מדבריהם של ראש העיר וסגנו לגבי עתידה של הפועל פ"ת.

הפוליטיקאים הגיעו להזדהות

במשחק עצמו מכבי שלטה, במיוחד במחצית הראשונה, אך לא הצליחה לתרגם זאת לשערים. במחצית השנייה גם הפועל הגיעה למספר הזדמנויות שהוחמצו, והמשחק הסתיים בתוצאה 0:0. משחק הגומלין, שבסיומו תיקבע זהות הקבוצה שתשחק בליגת בעל לנוער בעונה הבאה, יתקיים בלוד (לא סופי) ביום שלישי בשעה 18:45 – הכניסה כמובן חופשית.

בואו לעודד!

עוד היום בכדורגל: במשחק שהתקיים באצטדיון וינטר בר"ג, בסוג של דרבי נוסף בין שחקני עבר של הפועל פ"ת - בין מ.ס. כפר קאסם (של חיים סירוטקין) והפועל ירושלים (של אלי מחפוד), ניצחה האחרונה 1:0 משער של איתמר כהן בדקה ה-35. משחק הגומלין יתקיים ביום שלישי בירושלים והמנצחת בסיכום שני המשחקים תשחק בליגה הלאומית בעונה הבאה ביחד עם הפועל פ"ת.

לידיעות ספורט נוספות בפורטל פ"ת

כדורגל בישראל 2016 - אין כניסה לאוהדי הפועל פ"ת

שתף ב-

תגובות

בגומלין לחלק הזמנות לאוהדי הפועל ולקבוצה הבזויה למכור כרטיסים ב-250 ש"ח
נודע לי שאוהדי הפועל פ"ת שהפגינו היום מחוץ לאצטדיון הביזיון בר"ג, פנו בשעה האחרונה להנהלת הקבוצה ודרשו למכור לקבוצה הבזויה שהורסת את הנוער והספורט בישראל, כרטיסים במחיר של 250 ש"ח, ולחלק הזמנות לאלפי אוהדי הפועל פ"ת שיגיעו ביום שלישי ללוד, כדי לחגוג בעזרת השם עלייה לליגת העל, על אפם וחמתם של משפחת המאפיה.
דן מכטילר - 27/05/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...