הארנונה בפתח תקווה תרד בשליש אחוז לערך

18/01/2019
חדשות


ראש העירייה רמי גרינברג מספר על התוכניות הגדולות שלו ומבטיח להראות תוצאות כבר בעתיד הקרוב.

לאחר כחודשיים בתפקיד רמי גרינברג כבר הספיק לבצע מספר שינויים, כמות היוזמות והתוכניות גדולה, יש האומרים באופן חסר תקדים, אבל כמובן שמוקדם מידי לדעת אם ההבטחות ימומשו.

בשיחה עם פ"ת נטו מספר ראש העירייה על התוכניות הרבות בתחומים השונים: השירות לתושב, העסקים, הפיקוח והניקיון, התשתיות והתחבורה, ולא תאמינו - אפילו בתחום התיירות.

"קיבלתי עירייה עם גירעון גדול, אבל בזכות פעולות התייעלות שאני מבצע וכן פעולות להגדלת ההכנסות נצליח לצמצם פערים", מספר גרינברג. הארנונה למגורים דווקא צפויה לרדת לקראת השנה הבאה בסך שבין 0.3%-0.4%, מתוך תקווה שמקורות ההכנסה הנוספים יעלו.

גרינברג נפגש מאז כניסתו לתפקיד עם שרים בממשלה היוצאת, ומספר על פרויקטים רבים שמתוכננים בשנים הקרובות, כולל מחלפים וחיבורים נוספים בכניסות והיציאות מהעיר, שיתופי פעולה עם משרד הכלכלה לטובת העסקים הקטנים והתעסוקה, וגם בתי מלון נוספים שצפויים להיבנות בפתח תקווה.  

שאלנו על המטרות בחמש השנים הקרובות, וגרינברג הדגיש שיש לו מטרות מדויקות כבר לשנה הקרובה: "לכל אגף ולמנהלי המחלקות יש מדדים ויעדים שהם יצטרכו לעמוד בהם".

האירועים הגדולים שהורגלנו אליהם בשנים האחרונות בפתח תקווה, כגון העדלאידע בפורים וערב יום העצמאות, צפויים להיות הרבה יותר מצומצמים וצנועים, כחלק משינוי סדר העדיפויות של ראש העירייה החדש. ואיך אפשר בלי לשאול על האגם – מתי יהיה מוכן והאם יופעל בשבת? גרינברג לא מתלהב לדבר על הנושא, מספר ש"העבודות לקראת סיום, גם היום כבר מתקיימת פעילות בעיר בשבתות ואין סיבה למנוע פעילויות שלא פוגעות באורח החיים של האוכלוסיות השונות".

אוכלוסיית העיר צפויה להמשיך ולגדול גם בשנים הקרובות, ואף להגיע לכ-450,000 איש. המשימות הן רבות וקשות, וימים יגידו אם גרינברג, שעובד מסביב לשעון, יידע לנווט את הספינה להיות כדבריו העיר המובילה בישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...