האם עדיף להתאמן עם מאמנת כושר אישית או עם מאמן כושר?

23/11/2021
בריאות ובטיחות


מהפכת המי טו הביאה לעולם את העובדה כי הטרדות מיניות הן אסורות וכי אסור להטריד אישה או גבר ולא משנה מי הם ומה הם. אין יותר מקום לטורפים מיניים וזה משהו שאנו חייבים לתת עליו את הדעת. על רקע זה יש לציין כי המהפכה הביאה איתה מודעות לכך שאנשים רבים מעדיפים לעבוד עם בני מינם בכדי להימנע ממראית עין של הטרדה.

על רקע זה יש לציין כי נשים רבות מעדיפות לעבוד עם מאמנת כושר אישית וגברים רבים מעדיפים לעבוד עם מאמן כושר אישי. אנו רוצים לציין כי בסופו של דבר זה פחות חשוב האם המאמן הוא זכר או נקבה ויותר חשוב האם הוא מאמן מקצועי ואיכותי אשר אפשר לסמוך עליו שיאמן אותנו בצורה הטובה ביותר שיש ועל כך יש לתת את הדעת.

האם כדאי לי להתאמן עם סרטונים מיוטיוב?

עולה השאלה הלא פחות חשובה האם כדאי לי לעבוד עם מאמנת כושר אישית או עם סרטונים מיוטיוב ולהתאמן לבד. אם כן עלינו לציין כי אין מה להשוות בין אימון עם מאמן אישי ובין אימון מיוטיוב.

יוטיוב לא יודע מה רמתכם האישית ובאיזה מצב אתם נמצאים, הוא לא יודע להתאים את האימונים ליכולות שלכם והוא לא מזהיר אתכם מפציעות. לכן לא נגזים אם נאמר כי אימון עם מאמנת או מאמן הוא הרבה יותר אפקטיבי ויעיל והוא עדיף בהרבה על פני יוטיוב. אם אתם יכולים לבחור זה ברור כי עדיף להתאמן עם מאמן ולא עם יוטיוב ועל כך אין עוררין.

האם כדאי להתאמן בפארק או בחדר כושר?

בין אם אתם מתאמנים עם מאמנת כושר אישית ובין עם לבד עולה השאלה איפה עדיף להתאמן בחדר כושר או בפארק? אז כמובן שעכשיו מגיע החורף ולכן אימון בפארק הוא לא אופציה טובה אך השאלה עדיין עומדת בעינה לאימונים בסתיו, באביב ואפילו בקיץ בשעות הבוקר או הערב.

אם כן לכל אדם מתאים דבר אחר. יש אנשים אשר נורא יאהבו אימונים בפארק ויש כאלו אשר יעדיפו אימונים בחדר כושר. יחד עם המאמנת שלכם או המאמן אתם צריכים להחליט איפה יותר טוב לכם להתאמן ואז להתאמן במקום זה. אם אתם אנשי פארק עשו אימונים שם ואם אתם אנשי חדר כושר עשו אימונים שם.

איכות - המפתח למאמן ברמה גבוהה

אם אתם בוחרים לבצע אימון כושר אישי אתם חייבים לבחור מאמן ברמה גבוהה. עליכם להבין כי הדבר החשוב ביותר אצל מאמן זה המקצועיות שלו והאיכויות שלו ועל כך יש לשים דגש. כמובן שהמאמן חייב להיות גם בן אדם עם תודעת שירות גבוהה ולהתייחס בכבוד על המתאמנים שלו וזה גם משהו שאתם צריכים לשים עליו דגש.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...