האהבה האמיתית שלי והמלצה קצרה לסרט מדהים

14/07/2016 | מיכל גולן
חדשות


פס, בלה, כתם, מותק וציונה, בהרכב מלא. בדירה רגילה בלי חצר גרים בנחת שני כלבים ושלושה חתולים - כולם אסופים. הכלבים ממכלאה שניה לפני ש... והחתולים אסופים היישר משכונת עין גנים.

אה ואנחנו, שני מבוגרים וילד מתוק. אני בטוחה שאם תשאלו כל אחד שמגדל ומציל בעלי חיים הוא היה אומר לכם את המשפט הבא: אם הייתי זוכה בלוטו הייתי פותח חוות הצלה לבעלי חייים עזובים.

אבל המציאות היא לא כזו, וגם ביום יום למרות המודעות שהולכת וגדלה עדיין יש המון נטישות ומקרי התעללות קשים.

ג'ולי כלבה מתוקה וחברותית - מחכה למשפחה לכל החיים (מתוך דף הפייסבוק של עיריית פ"ת)

אתמול צפיתי יחד עם הבן שלי ואחיינים שלי בסרט "החיים הסודיים של חיות המחמד" - סרט אנימציה קסום שמספר על בעלי חיים שגדלים בבתים מאמצים. הם נהנים מאהבה אינסופית של בעליהם, מול קבוצה של חיות מחמד שגדלו בבתים אוהבים, אך ננטשו בחלוף הזמן.

קשה לשכנע אנשים לאמץ בעלי חיים, לסייע, לתרום ולהתנדב. אני יכולה להגיד לכם שאצלי זה הגיע מהבטן, כך "גידלתי" את עצמי, מעולם לא אפשרו לי להביא בעלי חיים הביתה ואני באופי שלי ילדת טבע, ותמיד היה ברור שברגע שיתאפשר לי אני מאמצת אלינו הביתה כלב.

מבחינתי יש את מי שכך זה מגיע – מהאינסטינקט, מהבטן, יש מי שמבין את המשמעות של ההצלה והתרומה הענקית של בעלי החיים עבורינו ועבור ילדינו, ויש קבוצה שלעולם לא תבין, וסביר שלא כל כך מבינים מהיכן אנחנו מגיעים עם האהבה הבלתי נגמרת לבעלי החיים.

אז אני פונה לכל מי שקורא - אמצו כלב או חתול, זה מכניס אור לבית. נכון זו אחריות, נכון זה לא פשוט מהבחינה הכלכלית, ואלה שדוגלים בתמורה - דעו שהיא אדירה. האהבה הזו היא משהו שאני מבטיחה לכם שלא תקבלו מאף בנאדם, וסיפוק בלתי ניתן להבנה עד שאתה שם.

אפשר הכל, רק צריך לרצות. תבינו שאנחנו זו התקווה שלהם, אנחנו הפה שלהם, והזכות היא כולה שלנו.

שיהיה סופ"ש מלא באימוצים ומתנדבים לכל העמותות!

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...