דריכות והתרגשות שיא: הפועל יוצאת למשימת החזרה

24/08/2015 | יהלי רואה
חדשות

המשימה יוצאת לדרך, הליגה נפתחת: הפועל פ"ת תארח הערב ב-19:30 את הפועל ירושלים במסגרת המחזור הראשון של הליגה הלאומית. ההתרגשות גדולה, התכונה ניכרת, וקניית המנויים צוברת תאוצה בקצב משביע רצון, בטח ובטח אחרי כניסתו לחזית העשייה של איש העסקים דורון גלנט, אוהד הקבוצה.

ההתמודדות תחל כאמור ב-19:30 כאשר הקופות ייפתחו כבר בשעה 14:00. מנויים יחולקו בחינם לילדים עד גיל 12, מחיר למשחק הינו 40 ש"ח. במועדון מקווים שאלפי אוהדים יגדשו את ראש הזהב ויתנו דחיפה לבז סביב הפועל בימים האחרונים.

בסיום האגרת שפרסם בעל הבית החדש דורון גלנט עבור האוהדים בכחול הוא כתב: "ידי מושטת אליכם - בואו הצטרפו לעשייה הברוכה ולמטרה המשותפת של כולנו, ונצא נשכרים כולנו. הנני יודע מה היכולות שלכם, כוונו אותן להרים את הקבוצה לשמיים. כולנו שחקני נשמה ולכן ננצח!".

ובכן, מבחינה מקצועית, האוהדים יקבלו בברכה את גל מאיו, בן מלכה, שון מלכה, ליאור אסולין, בן אז'ובל, גל בראל, אסף לוי, אפרים טקה, עמירן שקלים, ויקי כחלון והקשר הרומני פלורין אכים, ויסתמכו על שחקני העונה החולפת שנותרו - אורי פסו, אוראל כהן, שגיב כהן, אליהם ניתן להוסיף את חבורת הצעירים שנשארת ושמקבלת תוספת בדמותם של שחקנים רעבים מקבוצת הנוער, דוגמת יוסף טאוובה.

בראיון שקיים השבוע לאחד ממקומוני פ"ת אמר מאמן הקבוצה מנחם קורצקי: "להפועל תהיה קבוצה חזקה. חשוב לי שהאוהדים יראו קבוצה איכותית והתקפית, זה מגיע להם. אני כל הזמן חושב איך לרצות את האוהדים הנפלאים שמלווים ודוחפים את הקבוצה".

הקבוצה פתחה את העונה בגביע הטוטו עם 0:0 מול הפועל ר"ג ו-0:1 על הפועל ראשל"צ תודות לשער מנצח של בן אז'ובל בדקה ה-38.

הרכב משוער: אוראל כהן, עמירן שקלים, אורי פסו, גל מאיו, שגיב כהן, גל בראל, דור אזולאי (מתן בלטקסה), בן מלכה, פלורין אכים, בן אז'ובל, ליאור אסולין,

מן העבר השני, מגיעה הפועל ירושלים בתחושה לא רעה בכלל להתמודדות. הקבוצה ניצחה לפני עשרה ימים את בני לוד 0:3 במסגרת גביע הטוטו (לפני כן סיימה ב-2:2 עם ת"א/רמלה), ואוהדיה ארגנו הסעה לפרימיירה בליגה - אות לאופטימיות ששורה בקרב חלק מהאוהדים.

הקבוצה של חיים בן דוד שהגיעה למקום התשיעי בעונה החולפת רוצה לשפר עמדות ולאיים על החלק העליון. בין שחקניה הבולטים כיום ניתן לציין את אופיר עזו הוותיק, בר מזרחי שגדל אצלנו, ואיתמר כהן. הצטרפו במהלך הקיץ ריאן אדלי, יוסי ביטון, ידין זריס, גאטן וארן, מישל רוס, אור לגריסי, סמיר עבד אלחי, זיו מלסה.

הרכב משוער: חאיר אמל, אפרים יצחק, מזרחי בר, דרעי אליהו, עזו אופיר, מנצור ניר, כהן איתמר, יוסף שגיא, בוסקילה רותם, ביטון יוסף, סמוילנקו ויצ'סלב.

לסיכום:

צו 8 לאוהדי הפועל פ"ת. כולם מגיעים היום לראש הזהב בצעיפים כחולים ושולחים את הפועל כבר מהמחזור הראשון אל הצמרת. בעל בית עם אמביציה יש, שחקנים נחושים יש, ועכשיו זה הזמן של הצבא הכחול לחמם מנועים, לחמם גרונות, ולשלוח מסר חד לליגה הלאומית בפרט ולכדורגל הישראלי בכלל. יאללה הפועל!!! פתח תקווה להתעורר!!!

לכתבות נוספות על הפועל פ"ת בכחול אמיתי

שתף ב-

תגובות

ברכות למר גלנט.ותודה .למנחם ולשחקנים.ובמיוחד לאוהדים עלו והצליחו.היגיע הזמן הטוב
מקווים שהגענו סוף סוף להחזיר את הפועל לימים הטובים לחדוות המישחק. מר גלנט.מהפועל פ"ת התחיל הכדורגל בארץ מי כמוך יודע. אני מחזק את ידך שסוף סוף הגיע האיש הנכון להחזיר את הפועל ואת משפחות הפועל למפת הכדורגל.בהצלחה לך.ולכולנו.קדימה הפועל!
יחיאל תרם. כחול 46 שנה . - 24/08/2015
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...