דניאל וקנין מעצב פנים מומלץ: 5 טיפים של מעצב פנים לשנת 2020

11/11/2020
איכות חיים


שנת 2020 היא שנה מאתגרת. בבת אחת שגרת החיים של מיליארדי אנשים ברחבי העולם השתנתה, והיכולת לצאת מבית המגורים ולבלות נמצאת בסימן שאלה תמידי. הדרך הטובה ביותר להתמודד עם המצב, היא פשוט לנסות ולהפוך את חלל המגורים למקום הכי נעים, נוח ומעוצב שתוכלו, כך שכל יום שתבלו בבית יהיה יום מהנה. במאמר זה נפרט 5 טיפים לעיצוב של דניאל וקנין לשנת 2020.

1 - קחו עזרה מקצועית

למרות שרבים מודעים לכך שעיצוב פנים הוא עבודה קשה, הדורשת ידע על אופנות מתחלפות, סחורה זמינה והתאמת מוצרים שונים, רוב הבתים בישראל מעוצבים ללא עזרה של מעצב פנים. עיצוב פנים אשר נעשה באופן חובבני, יכול לאפשר להוציא החוצה את הטעם האישי והמיוחד שלכם, אך הוא גם יכול להוביל לבזבוז כספי משמעותי מאוד.

הטיפ הראשון החשוב ביותר לעיצוב הבית, שמעניק מעצב הפנים דניאל וקנין, הוא לא לנסות בכוח לעשות הכול לבד. גם אם אתם רוצים להיות מעורבים בתהליך העיצוב, מעצב פנים מומלץ ידע להעניק לכם את הקשב הראוי, ולהפוך את עיצוב הבית לפרויקט משותף בו שני הצדדים מעורבים. זכרו תמיד, עיצוב בתים פרטיים הוא משימה מאתגרת, הדורשת זמן ממושך. אין זה משנה אם אתם מעוניינים בעיצוב כפרי או עיצוב מודרני, אל תתביישו לבקש עזרה.

2 - שימו דגש על בחירת התאורה

שני טיפים חשובים עבור עיצוב פנים הבית בשנת 2020 - נוגעים לניסיון להפוך את הבית למואר היטב. התאורה יכולה לשנות את התחושה של השהות בבית באופן מוחלט, ולהעניק לכם חוויית מגורים עם תחושה של קרבה לטבע ולאור השמש. הצעד הראשון בדרך לשם, הוא בחירה נכונה של חלונות ודלתות.

3 - בחירת חלונות חכמה

חלונות הבית לא חייבים להיות מכוסים בווילונות ישנים ואטומים, ומתחתם זכוכית ישנה ומלוכלכת. כדאי מאוד לבחור בחלונות המאפשרים חדירה מרבית של אור, ולשקול לבחור בחלונות מעוצבים כגון חלונות בלגים. אם אתם גרים באזור רועש, וזקוקים למעט שלווה בשעות היום בהן אתם שוהים בבית, שקלו לשדרג את החלונות לחלונות אטומים לרעש.

4 - בחירת דלתות נכונה

גם דלתות הבית יכולות לאפשר חדירת אור ויצירת תחושה של מרחב, על ידי שילוב נכון של דלתות זכוכית, ובחירה של דלתות בעלות מראה טבעית לחדרי הבית. רק לאחר שמקסמתם את האור הטבעי הנכנס הביתה, פנו לבחירה של גופי תאורה שיחמיאו לו, וישתלבו בו היטב.

5 - אל תתפשרו על הנוחות ושלבו פינת עבודה ולמידה

גם אם אתם מעוניינים במרחב מחיה מעוצב, בשנת 2020 פשוט אסור להתפשר על הנוחות. בחרו את הספות המפנקות ביותר, את המיטות הרכות ביותר ואת הכיסאות האורתופדיים והמתאימים לכם. זכרו שאתם צפויים להשתמש בהם לאורך זמן. בנוסף, חשוב מאוד לשלב לצד כלל האלמנטים העיצוביים גם פינת עבודה ולמידה שקטה ורגועה, שתאפשר לכם לעבוד מהבית, ולילדים ללמוד דרך המחשב.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...