דירה להשכרה בפרדס חנה - להיות רחוק ועדיין קרוב למרכז העניינים

14/04/2019
נדל"ן ותחבורה


במהלך השנים אנחנו תופעה מעניינת וטבעית לחברה שנמצאת בתהליך התפתחות וגדילה. הערים הגדולות במרכז הארץ אשר היוו מוקד משיכה, בין אם זה לרווקים, זוגות צעירים, משפחות, הפכו עמוסות מדי, ועל כן, חלק גדול מהביקושים עוברים למקומות אחרים, מקומות שהם רחוקים במובן מסוים, ועדיין מספיק קרובים אל אותן ערים.

הדוגמא הזאת מתרחשת לא רק בישראל אלא בערים רבות בעולם, כך בין היתר נוצרו הפרברים בארצות הברית. בישראל, לעומת זאת, אנחנו רואים מעבר של רווקים, זוגות ומשפחות מתל אביב אל ערי הסביבה, בין אם זה כשיש להם אפשרות לרכוש דירה ובין אם זה כשאין להם, ואז מדובר על השכרת דירה.

לכן אין זה פלא שיש ביקוש עבור דירות להשכרה בפרדס חנה למשל. היישוב הקטן שנמצא צפונית לאזור השרון, עבר בשנים האחרונות מהפכה של ממש, בזכות גידול דמוגרפי עצום אשר הביא לבנייה של היישוב, התפתחות של שכונות חדשות, אשר מחד הביא עמו אוכלוסיות חדשות, מאידך אוכלוסיות ישנות בתוך היישוב עברו אל השכנות החדשות וכך התפנו לא מעט דירות להשכרה בחלקים שונים שלו.

מי שמחפש היום דירה להשכרה בפרדס חנה, לא יתקשה למצוא מגוון רחב מתוכו הוא יכול לבחור בוודאי את הדירה שמתאימה לו. ניתן להיעזר במתווכים מקומיים או מתווכים חיצוניים שמכירים את היישוב, ניתן גם להשתמש באמצעים נוספים בשביל למצוא דירה להשכרה בתנאים שונים.

לפני שנסביר מדוע יותר ויותר אנשים מחפשים דירה להשכרה בפרדס חנה, צריך לומר, המעבר של משפחות, זוגות צעירים ורווקים ליישובים מחוץ לתל אביב, בין היתר לפרדס חנה, יצר ביקושים לא מעטים במקום, מה שכמובן רק העלה את המחירים של הנכסים, מצד שני, עדיין מדובר במחירים נמוכים ביחס לדירות להשכרה במרכז הארץ ופרט בתל אביב, מה עוד, שההתפתחות של הישוב במהלך הזמן, הביאה עמה גידול בהיצע הדירות.

מדוע אנשים מחשפים דירה להשכרה מחוץ לתל אביב

אפשר לחלק את התשובה לשני חלקים. יש את החלק שמתייחס לעובדה שמדובר ביישוב מחוץ לתל אביב ויש את החלק שמתייחס ספציפית לכך שמדובר בפרדס חנה.

בהקשר של הריחוק מתל אביב, אז ההסברים הם די ברורים. ראשית, העלויות, הן של הדירה, הן של המסים ועלויות המחייה בכלל. שנית, המחייה בתל אביב גובה מחיר מסוים, בין אם זה בכל מה שקשור לחניות ופקקים ובין אם זה בכל הקשור לרעש, זיהום וכדומה.

למה פרדס חנה? כי מדובר ביישוב שהוא יחסית קרוב לתל אביב, נמצא על עורקי תחבורה ראשיים, ניתן להגיע אל העיר, במידה ועובדים בה, מדי יום בקלות יחסית, זה מקום נעים וטוב לגדל בו ילדים, מקום שקט וסימפטי, שגם אחרי שהישוב התפתח וגדל, עדיין יש בו מנטליות של מקום קטן.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...