דייויד. דייויד ברוזה בפ"ת

08/11/2016 | מיכל גולן
חדשות


מיכל גולן הלכה לראות בהיכל התרבות בפ"ת את דיוויד ברוזה במופע משותף לציון 60 שנים לקונסרבטוריון העירוני, וחזרה עם הרבה גאווה.

אני הכי קטנה במשפחה, מבין אחים שלי, עדיין זוכרת את הדיסקים בבית הישן שלי, איך דייויד ברוזה התנגן בימי שישי ברקע לפני כניסת השבת.

ואז בעצם "פגשתי אותו" בטקס סיום של החטיבה, כשאני רוקדת במופע סיום לצלילי 'מתחת לשמיים' במצדה. כשראיתי אותו בהופעה, הבנתי כמה הוא מוכשר, ואיך גם אחרי כל כך הרבה שנים הוא אותו פרפורמר ענק עם שירים שילוו אותנו תמיד.

הערב בהיכל התרבות בפתח תקווה, התקיים מופע לציון 60 שנה לקונסרבטוריון בניהולה של שלומית מדר והמנצח מיכאל דלמן, שיתוף פעולה אינסטרומנטלי מרהיב, ויותר מהכל מדויק. באולם כיבדה בנוכחותה אשת ראש העיר דפנה ברוורמן ,יעקב בן שמחון ונציגי רשות נוספים.

בחירת השירים והביצועים המצוינים ע"י נגני הקונסרבטוריון והמקהלה, העלו חיוך על פניהם של כל הנוכחים באולם. חזרתי הביתה עם שאלות, אחת מהן הייתה האם זה כך בערים אחרות?

המופע הערב היה פשוט יוצא מן הכלל. לראות ילדים קטנים מנגנים בביטחון עם אחד הזמרים הגדולים בארץ, לצפות בביצועים משותפים שלהם, בתור אימא הייתי רוצה שהבן שלי ייקח חלק בפרויקטים כאלה.

המחשבה שעברה לי בראש מיד כשהסתיים המופע - הלוואי ויהיו עוד מופעים כאלו מרחיבי לב , נעימים, אלגנטיים, עם זמרים מן השורה הראשונה.

בסיום המופע, ברוזה הופיע עם השיר "יהיה טוב". אני בטוחה שכל אחד לקח את זה למקום שלה או שלו - גם אני. שיר שמדבר על  אהבה, אופטימיות, על עתיד טוב, איך גדלים וצומחים מתוך מציאות שקיימת, די למלחמות העצמיות, מלחמות האגו, ואחד עם השני. תאהבו, תחבקו, תתחברו.

מי ייתן ויהיו עוד מופעים מוזיקליים מצוינים כאלו. זה אחד הימים בהם אני גאה להיות תושבת העיר.

ימים טובים לכולם!

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...