דיור מוגן יוקרתי - למה זו הבחירה הנכונה?

14/10/2019
בריאות ובטיחות


עד לפני שנים לא רבות, האופציות למגורים שעמדו בפני אנשים מבוגרים היו מאוד ברורות. הם יכלו להמשיך ולהתגורר בדירה שלהם, בין אם זה לבד ובין אם זה עם בני משפחתם או שהם יכלו לעבור ולהתגורר בבית אבות, של ההסתדרות או סטנדרטי, מאוד פשוט, שמרבית השירותים אשר ניתנו בו נועדו בשביל לתמוך בהם בתור אנשים מבוגרים שזקוקים לעזרה ביום יום בדברים כאלה ואחרים.

היום לעומת זאת, אנשים מבוגרים שרוצים ליהנות מאיכות חיים גבוהה, מאינספור אפשרויות שונות לפעילויות מגוונות ומיוחדות, יכולים ליהנות מאפשרות של מגורים בדיור מוגן אשר פותח בפניהם עולם ומלואו.

אחוזות דיור מוגן יוקרתי הפכו זה מכבר, לאחד האפשרויות הכי אטרקטיביות ופופולאריות בקרב אנשים מבוגרים, אשר מחד לא רוצים להתגורר לבדם בדירה ולהזדקן לבד, ומאידך, רוצים להמשיך ולעשות פעילויות שונות, ליהנות מחיים מלאים, לשמור על העצמאות שלהם ולהכיר אנשים חדשים.

אנחנו יכולים למצוא היום מגוון רחב של מקומות בהם יש אחוזות דיור מוגן יוקרתי, אלה נבדלים אחד מהשני לא רק במיקום, אלא גם באופי הפעילויות, באופי המבנה בכלל והדירות בפרט, מסוג האנשים שמגיעים אליהם וכמובן בעלויות. עם זאת צריך לומר, מאחר ובמקרים רבים מדובר על חברות דומות שמפעילים את האחוזות, סביר להניח שנמצא לא מעט דמיון בין מקום למקום.

לפני שנסביר מדוע אחוזות דיור מוגן יוקרתי זו הבחירה הנכונה עבור אנשים מבוגרים, צריך לציין, בטרם ממהרים לבחור אחוזה כזו או אחרת, רצוי מאוד לבדוק מה כל אחת מהן מציעה לנו, רצוי לבדוק מה המחיר לכניסה עבור כל אחת מהן, וכמובן, מה היתרונות של אחוזה כזו על אחוזה אחרת. בשביל שנוכל להחליט איזו מהן מתאימה ומועדפת.

מדוע אחוזת דיור מוגן זו בחירה נכונה

יש מספר נקודות שמסבירות את הייחוד של דיור מוגן על פני אופציות אחרות, כולל אופציה של המשך מגורים בבית רגיל.

ראשית, כאן לא נמצאים לבד. כאן תמיד יש אנשים מבוגרים שמהווים חברה, ולא פחות חשוב ורלוונטי, כאן יש צוות שתמיד דואג, תמיד מתעניין, ואם קורה משהו הוא תמיד מעדכן את המשפחה ודואג לטפל במקרה.

שנית, באחוזה של דיור מוגן אפשר ליהנות מאינספור אפשרויות, פעילויות ודברים שניתן לעשות. בין אם מדובר בפעילויות תרבותיות, חברתיות, פעילויות גופניות, טיולים ועוד. כל דבר שרוצים אפשר לבצע. כל אחוזה מכילה מגוון רחב של אמצעים ומציעה מגוון גדול של פעילויות לדיירים.

שלישית, יש בדיור מוגן אפשרות ליהנות משלווה, שקט, חוויה ייחודית שאין דומה לה, בטח לא עבור אנשים שכל החיים שלהם עבדו, דאגו ופרנסו את ילדיהם ואת עצמם. זו ההזדמנות שלהם ליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר, איכות חיים משופרת, שלווה ושקטה. עבור אנשים בגיל השלישי, זו דרך נהדרת לחיות.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...