דור מוסקוביץ' חתם בהפועל: "חזק יותר באופי, רגוע יותר בראש"

03/07/2015 | יהלי רואה
חדשות

פרסום ראשון בפורטל פ"ת ובבלוג כחול אמיתי: הקשר-חלוץ דור מוסקוביץ' חוזר להפועל פ"ת וחתם על חוזה חדש לעונה אחת בקבוצה המתגבשת של מנחם קורצקי מודל 2015/16.

אחרי מינויו לקפטן של הבלם אורי פסו, והחתמתם של דור אזולאי, בן מלכה, גל מאיו וגל בראל, הגיע תורו של שחקן הבית שבילה בעונה האחרונה בהפועל מחנה יהודה וכבש בישורת האחרונה של העונה שבעה שערים. רק בחודש הבא יימלאו לו 20 שנים, אבל נדמה שלילד השאפתן הרבה ציפיות ורעב להצליח - הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך. "אני לא מתכוון ללכת לשום מקום, הרצון שלי זה להישאר לפחות מספר שנים בהפועל שהיא ביתי והמועדון שאני כה אוהב", הוא מציין לפני תחילת הראיון שקיימנו עמו.

דור, מברוק, איך ההרגשה לחזור לכחול?

"ההרגשה לחזור להפועל פשוט מעולה, אני מת להוכיח את עצמי ברמת הבוגרים ומאמין ביכולות שלי".

התרשמת שבונים עליך לקראת העונה הבאה?

"אני מקווה ומאמין שכן בונים עלי. החתימו אותי כמו יתר שחקני הרכש לפני תחילת האימונים ביום שלישי (בראל, מאיו, מלכה, אזולאי), ואני מקווה שזה סימן לכך שיתנו לי את הבמה לבוא ולהוכיח את עצמי".

היית בעונה האחרונה במחנה יהודה בליגה א', מה אתה לוקח מהעונה הזו?

"בחצי השנה הראשונה הייתי מסובך בעניינים פרוצדורליים עם הצבא, אבל לאחר מכן הושאלתי למחנה יהודה. לקח לי חודש ימים לחזור לכושר ולהיכנס לעניינים, חזרתי לחדות שלי, ולאחר מכאן שיחקתי באופן קבוע בהרכב  וכבשתי שבעה שערים. אני חושב שבכל העונה הזאת עם כל מה שעברתי אני בסופו של דבר חזק יותר באופי, רגוע יותר בראש אבל עדיין בטירוף להצליח".

חוזר הביתה. דור מוסקוביץ'

עם מי מהשחקנים הנוכחיים בהפועל יש לך היכרות מוקדמת?

"אני לא מכיר את השחקנים שצורפו אבל יצא לי להתאמן ולשחק לפני שתי עונות עם אורי פסו, הקפטן החדש, ולשחק בנוער עם מתן בלטקסה ועם דור אזולאי. יש בינינו חיבור טוב".

בתור שחקן בית שגדל באגודה, איך תרגיש לעלות ולשחק מול הקהל שאתה כל כך אוהב?

"אני מאוד אוהב את המועדון, בשנה שעברה שהייתי בבוגרים התרגשתי בכל פעם מחדש מעצם המעמד לשחק עבור הקהל הזה. הם מדהימים ועושים צמרמורות - ואני מקווה לעשות אותם מאושרים כי לקהל הזה מגיע את הכי טוב בעולם".

לדעתך בונים קבוצה לעלייה? מה יש לך להגיד לאוהדים ששפופים מחוסר היציבות של המועדון בשנים האחרונות?

"דבר ראשון עוד לא עשו לנו שיחה והתאימו לנו ציפיות לעונה הקרובה, אבל אני סמוך ובטוח שנהיה קבוצה חזקה. מועדון כמו הפועל פ"ת, תמיד שיהיה בליגה הלאומית ,יהיה במירוץ לעלייה - לא משנה מה... זה מועדון גדול. ובקשר לעתיד אני בטוח שעם קצת סבלנות בשנים הקרובות הם ייהנו מהקבוצה שתהיה להם, בליגת העל כמובן. אני מקווה שהתהליך יתחיל כבר מהעונה הקרובה".

בשלישי, כאמור, אימון הפתיחה. יש לך לקראתו מסר לאוהדים? 

"אני אישית מחכה לראות כמה שיותר אוהדים, אני יותר משמח להתחיל את האימונים ומתרגש לפגוש את הקהל הנפלא הזה וכמובן - לשחק מולו ובשבילו. אני בטוח שנעשה עונה יפה - ואולי גם נעלה לליגת העל".

לכתבות נוספות על הפועל פ"ת בכחול אמיתי

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...