דור הזהב - החוג הכחול עושה כבוד להפועל פ"ת

15/04/2018
חדשות


לקראת יום העצמאות השבעים ערכה עמותת 'החוג הכחול' שליד הפועל פתח-תקוה פרויקט ענק לכבוד שחקני דור האליפויות של המועדון.

פרויקט מהדורת הזהב של כדור האליפויות – אנשי החוג הכחול ע"ש שלומי וורצל ז"ל ערכו בשבועות האחרונים ביקורים אצל 15 שחקני עבר של המועדון (או בני משפחה של אלו שכבר הלכו לעולמם) והעניקו להם את כדור האליפויות של שנות החמישים והשישים.

שחקני העבר ובני המשפחה עם כדור האליפויות עליו חתמו (באדיבות החוג הכחול)

מלמעלה מימין: חיים בכר, יוסק'ה צ'יריק, צביקה מרכוס, אורן בשם שלום פטרבורג, שלום בלבול.

באמצע מימין: אשר זליקוביץ', יחזקאל פריזט,ראובן יפת, שלום רצאבי, ורדה בשם בועז קופמן.

למטה מימין: נירה בשם נחום סטלמך, שלמה נהרי,איציק בשם יעקב ויסוקר, אבשלום בשם יהודה רביוב ודרור קשטן.

מדובר בסיומו של אחד הפרויקטים המרגשים שנעשו בפתח תקווה לקראת חגיגות יום העצמאות ה-70 למדינת ישראל ו-140 שנה להיווסדה של פתח תקווה, כשמטרתו לכבד את שחקני העבר ולהעמיק את המורשת.

דרור קשטן חותם על מהדורת הזהב (צילום: אבי דולמן)

החוג הכחול הוקם בשנת 2009 ע"י חוג אוהדים ותיקים של הפועל פתח-תקוה, במטרה להיטיב עם ילדים ונערים ממשפחות מצוקה המשחקים במחלקת הנוער של האגודה.

אנשי החג הכחול מציינים כי כל השחקנים שאותרו ונערך אצלם ביקור קיבלו אותם בהתרגשות, שמחה והערכה. כל אחד מהשחקנים קיבל כדור למזכרת במתנה. כמו כן כולם חתמו על חמשת כדורי מהדורת הזהב ותעודות המקור, שיוצעו למכירה מיוחדת, כשכל ההכנסות קודש לפעילות החוג הכחול.

כדור האליפויות

כדור האליפויות הינו רפליקה מדויקת של הכדור איתו שיחקו הוותיקים, עשוי עור אמיתי בהזמנה מיוחדת מחו"ל. על הכדור מוטבע בזהב סמל הפועל, שם המועדון ושנות ששת האליפויות בהן זכו השחקנים. ניתן לרכוש אותו במחיר של 350 ₪ כאן.

חמשת הכדורים עליהם מתנוססים חתימותיהם של כוכבי העבר, יועברו כאמור למכירה מיוחדת, במחיר התחלתי של 5,000 ש"ח. לכדור תתווסף תעודת המקור ממוספרת חתומה על ידי כולם במסגרת מהודרת וכן אלבום צילומים מיוחד של השחקנים.

ביום הולדתו של היסטוריון הקבוצה ניסים קלדרון שחל היום, הוא "עלה לרגל" לביתה של ניר סטלמך, אלמנתו של נחום סטלמך ז"ל, כדי להצטלם עם כדור האליפויות. החוג הכחול יקדיש השבוע כדור מיוחד לקלדרון, שגם עזר בהתקשרות עם שחקני העבר, על פעילותו רבת השנים.

פורטל פ"ת נטו מברך את אנשי החוג הכחול על הפרויקט ועל פעילותם הברוכה לאורך כל השנה - המשיכו בדרככם וזכו למצוות. מי ייתן כי מועדון הפועל פ"ת יחזור במהרה בימינו לזוהרו, ובינתיים טוב שיש מי שנושאים את הלפיד.

לחדשות נוספות על הפועל פ"ת - לחצו כאן

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

אתם חוגגים על העבר יפה..מה עם העתיד, חשבתם?
מה זה כל ההיסטוריה עם כל הכבוד. מה זה אומר בריחה מהמציאות או פרידה מהמועדון המפואר שמדרדר מדחי אל דחי. עם היסטוריה לא הולכים למכולת. אתם אנשיי החיל ושחקני העבר המפוארים תשימו יד להרים את המועדון מאשפתות. החתימה האמיתית שלכם זה לא על כדורים אלא להמשיך את הדרך בה אתם הלכתם ויש לכם את הכוח להמשיך את המורשת של ויסוקר סטלמך ושאר החברים במעשים. אם באמת אתם רוצים להשאיר את הפועל על המפה הנכונה. פה אתם נמדדים. שחקנים ותיקים כמו שידעתם לקחת אליפיות אתם גם מסוגלים להוציא את המועדון מהבוץ..שטמנו שונאי המועדון בגלל בצע כסף. אורך ימים ובהצלחה. יחיאל
יחיאל תרם. כחול ויסוקר אמיתי 53 שנה - 15/04/2018
שתף ב שתף ב
לחשוב קדימה
צודק יחיאל תרם צריך לקחת את העניינים לידיים צריך להחזיר עטרה ליושנה צריך מעשים צריך לאחד את כולם. שישמשו דוגמה שחקני העבר המפוארים לעזור לקבוצה להוציא אותנו מהמצב שנקלענו אליו בושה וחרפה לאן הביאו את הקבוצה המפוארת שנשמע בשורות טובות.
רונן - 16/04/2018
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...