דורון גלנט הוא הבוס החדש של הפועל פ"ת

07/08/2015
חדשות

בעלים חדש להפועל פ"ת – היום נחתם הסכם שותפות בין הבעלים דורון בן דקון לשותף החדש דורון גלנט.

ההסכם נחתם לאחר תקופה ארוכה של חוסר ודאות לגבי עתיד המועדון. המו"מ החל לפני מספר ימים, ולמרות שבשלב הראשון נראה כאילו הוא עולה על סרטון, הצליחו הצדדים להגיע להבנה. בשלב הראשון יחזיק גלנט ב-25% מהבעלות, אך יהיה האיש שינווט את המועדון.

גלנט, איש עסקים בתחום הנדל"ן, הוא בנו של שחקן העבר של המועדון - שמואל גלנט, ששיחק בקבוצה בשנות ה-40 של המאה הקודמת. הצטרפותו אמורה להגדיל באופן מיידי את תקציב המועדון, ששואף כבר השנה לחזור לליגת העל.

היום גם פותחת הפועל פ"ת את העונה במשחק רשמי ראשון - במסגרת גביע הטוטו מול הפועל ר"ג. המשחק יתקיים ברמלה.

יש עתיד?

זוהי ההודעה הרשמית של המועדון:

הבוקר (שישי) נחתם הסכם שותפות בין דורון גלנט לדורון בן דקון ומעתה יועברו כל סמכויות הניהול במועדון לדורון גלנט.

גלנט עצמו אמר לאחר החתימה: ״זוהי זכות גדולה מבחינתי להמשיך את המסורת והמורשת של אבי, שמואל גלנט, שהיה אחד ממייסדי הפועל פתח-תקוה. אני רואה בזאת זכות וחובה ערכית עבור כל אותם אלפי אוהדים להחזיר את המועדון לימיו הגדולים בהם היה מותג מוביל בכדורגל הישראלי״.

בשבוע הבא תפורסם אגרת אישית של דורון גלנט לאוהדים, בה יפרט את מטרותיו ואת הפעולות השונות בהן מתכוון לנקוט.

דורון בן דקון עצמו אמר לאחר החתימה: ״זה לא סוד שעברנו קיץ לא קל ושעל הפרק עלו מפעם לפעם מתעניינים כאלה ואחרים במועדון שלא הבשילו לכדי עסקה ולא היו מספיק רציניים ואילו היום אני שמח להודיע שסוף סוף הכנסתי למועדון בשותפות איש רציני שזיהיתי כי מטרותיו כנות ואמיתיות בתקווה שבהמשך הדרך נמצא את האנשים המתאימים להוביל את המועדון. בנימה אישית לאוהדינו הרבים, האחריות שלי על עתידו של המועדון היא גדולה מאוד ולא היו לי תוכניות להפקירו עד שאעבירו לידיים בעלות כוונות טהורות ואמצעים״.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...