דגשים חשובים בחוזה ההובלה של הדירה

28/09/2016
נדל"ן


מעבר דירה הינו דבר מרגש, הטומן בתוכו התחלות חדשות. אף על פי שהתהליך הוא תהליך מרגש ולא מעט אנשים מחכים ומצפים בכיליון עיניים לעבור לדירה החדשה שלהם מהדירה הישנה בה הם מתגוררים, בכדי שתהליך המעבר יעבור בצורה הבטוחה והטובה ביותר, יש חשיבות לבחירת חברת הובלות באופן הטוב ביותר. כיום, ישנם חוזים מיוחדים הנערכים בין מבקשי שירותי ההובלה לבין שירותי ההובלה, אשר במסגרתם ניתן לוודא שכל תהליך ההובלה יתבצע בצורה הטובה ביותר, מצד חברת ההובלה. חשוב מאוד שלא לדלג על שלב החוזה, לבחון אותו היטב ורק לאחר מכן לחתום עליו.

שירותי הובלות דירה

שירותי הובלות דירה הם שירותים הניתנים על ידי חברות הובלה המומחיות ומקצועיות בתחום זה. החברה תדע כיצד להעביר את תכולת הדירה על כל מה שיש בה, בצורה זהירה ובטיחות אל יעדה בשלום. שירותי הובלות בפתח תקווה, הינם שירותים אשר יש לבחור לאחר שמקבלים המלצות חיוביות על חברת הובלות כלשהי, אשר מבצעת את תפקידה בצורה הטובה ביותר בתהליך המעבר כולו. חברת ההובלות הנבחרת, תביא יחד עמה חוזה שיש לחתום עליו בטרם מתבצע תהליך המעבר. כאשר חותמים על החוזה בינכם לבין חברת ההובלה הנבחרת, יש לקרוא את החוזה היטב ובכדי להבטיח שחברת ההובלות תספק לכם את השירות האידאלי ותדאג לתגמל ולפצות אתכם בכל מקרה של בעיה כלשהי בתהליך העברת תכולת הדירה שלכם.

דגשים חשובים בחוזה ההובלה של הדירה

לא כדאי לחתום על חוזה בינכם לבין חברות הובלה בעיניים עצומות. חשוב מאוד לקרוא ראשית כל את החוזה, כולל האותיות הקטנות שלו, בכדי לוודא שהחברה מתחייבת לממש את כל תהליך ההובלה של הציוד שלכם כפי שנקבע עמה. אחד הדברים החשובים שיש לתת עליו דגש הוא עניין הביטוח. עניין הביטוח הינו סעיף בחוזה אשר בו החברה מתחייבת כיצד לפצות ולתגמל אתכם במידה ומתרחשת בעיה כלשהי בתהליך המעבר כגון: תאונה על הכביש ועוד, אשר יכולה לגרום לנזק לתכולת הדירה שלכם המצויה ברכב של חברת ההובלה. בכדי שלא ירמו אכם ושלא תישארו בידיים ריקות במקרה שחלילה תהיה בעיה כלשהי, חייבים לקרוא היטב את החוזה ולחתום עליו רק לאחר שבדקתם שכל מה שסגרתם מול חברת ההובלה, כולל עניין הביטוח, אכן כתוב וסגור.

מה קורה לאחר שחתמתם על החוזה?

לאחר שחתמתם על החוזה בצורה הטובה ביותר, לאחר שבחנתם, קראתם אותו והבנתם במה מדובר, כל שעליכם לעשות זה לסגור עם חברת ההובלות את היום הרלוונטי לצורך הובלה, את השעה אשר נוחה לכם להתחיל בתהליך הובלת דירה בטוחה ולהתחיל לארוז את תכולת הדירה שלך בצורה הראויה והטובה ביותר, אשר תאפשר לציוד ולריהוט הדירה שלך תהליך מעבר קל ונוח.

כאשר אתם חותמים על חוזה בינכם לבין חברת הובלות, אל תשכחו לשים לב לפרטים הקטנים ולחתום על החוזה רק כאשר אתם מוודאים שאין בו פרט כלשהו אשר מכוון לרעתכם או נגדכם במקרה כלשהו.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...