ג'ימס בונד, יהודה לוי מאחוריך

14/01/2015
תקוה'לה

יהודה לוי, כוכב הסדרה "איש חשוב מאוד" רכש לעצמו שעון יוקרתי כמו של ג'ימס בונד, לרגל צילומי סדרה חדשה בה הוא מגלם את ראש המוסד.

יהודה לוי, כוכב הסדרה איש חשוב מאוד, הגיע השבוע לסניף של רשת שעוני אימפרס ברמת אביב ולאחר שסקר את כל מבחר שעוני היוקרה שבחנות, החליט לפנק עצמו ברכישת שעון של מותג היוקרה OMEGA. לוי בחר את השעון של ג'ימס בונד.

לוי פגש בחנות את קרין קיש מנהלת המותג, וסיפר לה כי בימים אלו הוא מתחיל להצטלם לסדרה חדשה שתשודר בערוץ 2, בה הוא יככב כראש המוסד, וככזה הוא נזקק לשעון שיש בו פונקציות רבות ושכלולים – ג'ימס בונד סטייל.

צילום: אלעד גוטמן

השעון שיככב בסדרה בערוץ 2, כשעונו של ראש המוסד, עשוי מפלדת אל חלד ורצועת סיליקון, בקוטר של 45 מ"מ, מצויד בלוח צלילה חד כיווני מסתובב ושסתום מיוחד להליום. לוח השעון בצבע שחור מאט, האינדקסים עשויים במיוחד עבור צוללנים. בחושך, מחוג הדקות מופיע בצבע ירוק וכך גם הנקודה של סקאלת השעון, לעומת מחוג השעות שמופיע בצבע כחול, זאת בכדי להקל על הצוללנים מתחת למים. וגולת הכותרת של השעון: ניתן לצלול עימו עד 600(!) מטר מתחת למים.

בשעון יש קפיץ סיליקון ייחודי למנגנון השעון. הקפיץ מעניק למנגנון השעון עמידות יתרה לזעזועים ובזכותו מוענקת לשעון 4 שנות אחריות. מחיר השעון: 24,790 ש"ח.

קרין קיש סיפרה ללוי כי זהו השעון שג'יימס בונד עונד בכל סרטיו -  שעון ספורט אלגנט, השעון הסקסי ביותר של אומגה. אז מעכשיו אמרו "ראש המוסד – איש חשוב מאוד".

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...