גם מיקי חיימוביץ' הגיעה לתמוך במפגינים למען זכויות העצמאים

25/02/2015
חדשות

הכנס 'עסקים לא כרגיל' - יוזמה משותפת של להב (לשכת אירגוני העצמאים והעסקים בישראל) ואתר האינטרנט ביזפורטל, אליו הוזמנו פוליטיקאים מכל קצוות הקשת הפוליטית, התקיים היום בנמל ת"א.

בזמן שהפוליטקאים ויתר האליטות, כולל אלו של אירגוני העצמאים, ישבו והבטיחו הבטחות סרק, תושב פתח תקווה, משה חרלופסקי, אירגן ממול הבניין שבו נערך הכנס, הפגנה שכותרתה "עסקים קטנים גדולים ביחד", ומטרתה להעלות לסדר היום את נושא שיוויון הזכויות לעצמאים.

חבר הכנסת לשעבר רו"ח אהוד רצאבי, המכהן כיום כנשיא להב, שנכח בכנס, אמר למיקי חיימוביץ' שנכחה גם היא במקום ושאלה אותו מדוע אינו מצטרף להפגנה: "חשוב שגם הפוליטיקאים יראו את ההפגנה. גם אני תומך במפגינים, למרות שאני מאמין בדרכים אחרות".

המפגינים הניפו שלטים בנוסח של "לא מפקירים עצמאים בשטח", "עצמאים חזקים - כלכלה חזקה" ועוד. ההפגנה משכה את תשומת ליבם של כלי תקשורת רבים ששהו במקום והחלו לסקר את האירוע, למרות שבמקור הגיעו לסקר את הכנס עצמו.

חרלופסקי, בעל אירגון של עסקים קטנים בעצמו, אמר: "אנחנו העסקים הקטנים צריכים את הממשלה. הבנקים והחברות הגדולות לא צריכים את הממשלה. אנחנו רוצים להגשים חלומות והממשלה מפקירה שמונים אחוז מכלכלת ישראל. הכלכלה זה אנחנו, ומגיעה לנו עזרה בהקמה וליווי עיסקי. רוצים שהבנקים יפסיקו לעשוק אותנו בריביות. רוצים שיוויון זכויות במילואים, בחופשת לידה, במחלה, בתנאי התשלום וכדומה".

חיימוביץ' תומכת ומנסה לגייס את רצאבי

יותר מסביר להניח שכל אותם פוליטיקאים שהגיעו לכנס, ופיזרו הבטחות רבות, לא יקיימו אף אחת מהן בארבע השנים הקרובות, כפי שקרה (או ליתר דיוק לא קרה) גם בארבעים השנים האחרונות, וכל מה שניתן להבטיח הוא שלמבקרי המדינה הבאים תהיה הרבה עבודה.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...