גם טעים וגם נעים

15/08/2016
חדשות


על בית הקפה החברתי בפתח תקווה שהוא גם מפעל שיקומי וגם מספק חוויה נעימה וטעימה ללקוחותיו.

בית הקפה החברתי "קפה בעלמא" חגג השנה עשור. הוא הוקם ע"י האגודה לבריאות הציבור בסיוע הביטוח הלאומי, והישיבה שלכם בו עוזרת להעסיק עובדים. מיומו הראשון מועסקים בו בעיקר תשושי נפש שמגיעים למקום לאחר הפניה של משרד הבריאות, כאשר לכל אחד מהם מוצמד חונך - וזה במטרה להשתלב בתפקוד רגיל בחברה.

קפה בעלמא הוא בית קפה כשר ב Y CENTER -בפתח תקווה, ולא מדובר בבית קפה "רגיל" - העובדים המפעילים את בית הקפה מתמודדים עם לקות נפשית .קפה בעלמא הוא מקום תעסוקה שמספק ליווי ותמיכה לצד סביבת עבודה נורמטיבית ומציב דרישות תעסוקתיות מקבילות לשוק העבודה החופשי.

עם זאת – חשוב לציין: בית הקפה מתפקד באופן נורמטיבי לכל דבר ועניין. כשתבקרו בו לא תרגישו בשום בעיה: לא באווירה, לא באוכל ולא בשירות, להיפך: הכל ברמה גבוהה מאוד.

הארוחה שלנו החלה בלחם הבית עם פלטת מטבלים, ופלחי סלק אפויים – שתי מנות בפתיחה שהתבררו כבחירה מוצלחת ביותר.

למנה עיקרית הזמנו קסדייה סיציליאנית – טורטיות ממולאות בזיתים, עגבניות מיובשות, ביצה ומוצרלה. הצלחנו "לחסל" גם אותן בקלות וברכות.

לקינוח לקחנו עוגת ביסקוויטים עם קפה – מה צריך יותר בחיים?

עוד ראוי לציין את הניקיון והסדר במקום, כשהעובדים מנקים ומנגבים את השולחנות כל הזמן. כמו כן, כפי שגם ניתן להתרשם מהתמונות ההגשה יצירתית ומקורית – בכלים יפים מאוד, והאוכל מוגש בצורה מקסימה ומעוררת תיאבון.

לסיכום: היה ממש כיף ומפתיע לטובה – מבטיחים לחזור!

קפה בעלמא – יצחק רבין 17, פ"ת (:(Y CENTER ניתן להזמין ארוחות עסקיות בימים א'-ה' בין השעות 12:00-17:00 בעלות 47-52 ₪, או להזמין לפי התפריט המלא שמשקף מחירים ממוצעים בשוק.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...