גלנט מצטרף לטרנד הצעירים - צרפתי מאמן הפועל פ"ת

21/01/2016
חדשות

עכשיו זה רשמי - כפי שפורסם אמש לראשונה ובלעדית בכחול אמיתי ובפורטל פ"ת, גיא צרפתי הוא המאמן החדש של הפועל פ"ת. דורון גלנט קיבל החלטה סופית ללכת על רוח חדשה וצעירה במועדון. זלצר עשוי להצטרף כמנהל מקצועי.

גיא צרפתי חוזר להפועל פ"ת, והפעם כמאמן. לאחר קדנציה די מוצלחת במועדון המלאבסי לקראת סוף הקריירה שלו כשחקן פעיל לפני מספר שנים, הזכורה בעיקר בזכות כמה שערים דרמטיים בלתי נשכחים, צרפתי מקבל הפעם את המושכות כמאמן ראשי.

זה שהולך...

היחסים העכורים בין גלנט למאמן הקודם, מנחם קורצקי, הביאו למצב בו דרכי שני הצדדים היו חייבים להיפרד, ושעות אחדות לאחר הניצחון שלשום בעפולה על אחי נצרת, קורצקי כבר עשה דרכו למקום עבודתו החדש במכבי נתניה, ומי שעשה את הדרך ההפוכה הוא גיא צרפתי.

כפי שפורסם באופן בלעדי ע"י היסטוריון הפועל פ"ת ניסים קלדרון ב"כחול אמיתי" ובפורטל פ"ת, החתמתו של צרפתי, שבישרנו עליה כאן לראשונה, הגיע לאחר התייעצויות והתלבטויות רבות של בעל זכויות הניהול במועדון, דורון גלנט, שהחליט ללכת בסופו של דבר על רוח צעירה וחדשה. אתמול עוד נפגש גלנט עם פליקס נעים וגילי לנדאו, שמועמדותו ירדה בין היתר בשל דרישותיו הכספיות. לפורטל פ"ת נודע, כי גיא לוי, שאימן בקבוצה לפני שני עשורים, ואף עשה בה קריירה ארוכה כשחקן בית, היה בתחילת השבוע המועמד המוביל לאימון פ"ת. לוי מקבל ממילא את משכורתו מהפועל ת"א ממנה פוטר, כך שהצטרפותו לא הייתה אמורה להכביד על התקציב, אך רצונו של גלנט היה ב"מטאטא חדש" שעדיין לא אימן כאן, ושיבנה משהו חדש.

בכך מצטרף גלנט לטרנד שפשט לאחרונה בכדורגל הישראלי, בדמות החתמת מאמנים צעירים, כגון: חיים סילבס, ברק בכר, שרון מימר ואחרים. נקווה כי צרפתי יתגלה גם הוא במהרה כתגלית בתחום האימון.

...וזה שבא

צרפתי, שיוצג היום באופן רשמי, הוא כמעט חסר ניסיון כמאמן ראשי בקבוצה בוגרת, פרט למספר משחקים שבהם שימש בתפקיד כממלא מקום במכבי נתניה, בהצלחה לא גדולה יש לציין, אך המבחן האמיתי שלו יהיה בפ"ת, שרוב אוהדיה קיוו למאמן בעל שם יותר "גדול", והם מתכננים לו קבלת פנים לא קלה.

המאמן החדש כבר החל למעשה בעבודתו, והבוקר כבר נפגש עם זאב זלצר, שעשוי להצטרף גם הוא למועדון בתפקיד יועץ או מנהל מקצועי. כזכור, זלצר, שכיהן בתפקיד ביחד עם אלי מחפוד לפני מספר שנים, ומועמדותו עלתה שוב מספר פעמים בשנים האחרונות, הוא זה שתחת שרביטו זכתה הפועל פ"ת בתואר המשמעותי האחרון שלה – גביע המדינה בשנת 1992.

ימלאו מחדש את היציעים? הקהל של הפועל פ"ת

המשימה הברורה של גיא צרפתי היא כמובן להשלים עם הקבוצה את מלאכת החזרה לליגת העל כבר העונה. המשימה הקרובה תהיה ביום שני הקרוב במשחק בית מול קריית גת החלשה, שיהיה הזדמנות להגדיל את הפער מהקבוצות הצמרת האחרות. מעבר ל-3 נקודות, ניצחון עשוי להרגיע את הרוחות במועדון, ולאפשר לצרפתי כניסה חלקה לתפקיד.

לכתבות נוספות על הפועל פ"ת

שתף ב-

תגובות

תודה מר גלנט. וברוך הבא צרפתי הנשמה
מר גלנט כל הכבוד על הבחירה הנכונה להצלחת המועדון המפואר..שמות לא אומרים כלום..רוח צעירה וחדשה גוברת על הזיקנה. בתוספת תבלין כמו זאביק מוסיף המון ידע. המשך בעשיה ואל תיסתכל אחורה ורק קדימה. כי אתה האיש הנכון בזמן הנכון ששייך מלידה למועדון. תודה גם לגל חצור התומך מאחור...בקשה מיכול אלה שקוראים לעצמם אוהדים לא להפריע. תתחילו לתמוך בקבוצה אנחנו כולנו על אותה ספינה. המבין יבין. לא יעזור לאף אחד שייעז להזיק לקבוצה. אנחנו הרוב ממשיכים את דרכם של מ"פ גלנט לדורותיהם. בהצלחה לך גיא צרפתי...לכולנו.
יחיאל תרם כחול 47 שנה - 21/01/2016
שתף ב שתף ב
קורצקי היה כישלון ענק--צרפתי עוד יוכיח עצמו.
ברוך שפטרנו מהבונקריסט קורצקי שבתקופתו המבזה, למרות המקום הראשון, הקבוצה נוצחה נגד קבוצות התחתית ו"שיחקה כדורגל" כמו בליגה למלחמה בשחפת. מאחל לגיא צרפתי בהצלחה. רק תנו לו לעבוד בשקט. תמיד טוב לזכור שגם אברהם גרנט היה בתחילת דרכו מאמן ללא ניסיון והצליח בגדול.
אלי משקין - 21/01/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...