גולשים בפ"ת, ולא רק באינטרנט

21/10/2016
חדשות


השבוע סיימו קבוצת מרכזי הנוער של פתח תקוה את תכנית "הגל שלי" בחוף ריביירה בבת ים - פרויקט גלישה ייחודי ביוזמת אגף חברה, נוער וצעירים בשיתוף תכנית "עיר ללא אלימות".

התכנית כללה 15 מפגשים שהחלו בקיץ האחרון והסתיימו השבוע, אליה הגיעו נציגים מכלל מרכזי הנוער בפתח תקוה. לצד שיעורי גלישה למדו החניכים על הים, על הסכנות שבו, לעבוד בצוות ובעיקר על עצמם.

את התכנית ליוו מדריכים מאגף הנוער לצד צוות מדריכים מקצועי מעמותת "הגל שלי" שיצרו חיבור וקשר משמעותי עם החניכים, כך ניכר היה בטקס הסיום המרגש שהתקיים ביום חמישי האחרון במועדון הגלישה, המדריכים הכינו סרטון פרידה ואמרו מילים אישיות ומרגשות על כל חניך וחניכה, חילקו חולצות ואת תעודות הבוגרים המיוחלות.

עתה החניכים הבוגרים יוכלו לחזור בכל עת לחוף ריביירה בבת ים וליהנות משירותי גלישה חינם במשפחת הבוגרים של "הגל שלי".

סגנית ראש העיר וראש אגף הנוער אורנה דוידאי ציינה: "אנו נמשיך ליזום תכניות מפתחות ומעצימות את הנוער דרך פעילויות שונות שמחשלות ונותנות להם כלים להתמודד כבוגרים בחברה זאת ע"י למידה התנסותית וחווייתית שבעזרתה יבינו שהתמדה, אמונה עצמית ונחישות הם המפתח לכל הישג ומטרה טובה אותה יסמנו".

אין ספק שפרויקט הגלישה יכה גלים ויפתח מחדש גם בשנה הבאה. כעת נותר לעקוב בשקיקה אחר שאר הפרויקטים הייחודים שמופעלים באגף חברה, נוער וצעירים במהלך כל השנה עבור הנוער בעיר.

תודה לדולב פרנקל על עזרתו בהכנת הכתבה והתמונות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...