בתפריט: טקס + ניצחון? הפועל פ"ת לא רוצה לפספס את הרכבת

10/03/2016 | ניסים קלדרון
חדשות

טקס מיוחד לזכרו של גדי צלניקר יתקיים מחר לפני המשחק של הפועל פ"ת מול הפועל ר"ג. ובאמת שהגיע הזמן כבר לנצח. היסטוריון הקבוצה מתכונן.

למרות שלושה חודשים שחורים משחור, עם ניצחון אחד ב-12 משחקי ליגה, הליגה המוזרה בעולם, עם קבוצות ותוצאות שאפילו משרד החקירות ויצמן יער לא מצליח לפענח, עדיין לא ברחה, וחלום העלייה חי וקיים.

ותיקי הפועל פ"ת, אוהדי הקבוצה מדור לדור, חברים ומכרים, מתבקשים להגיע מחר - יום שישי 11.3.2016, בשעה 14.30 לאצטדיון "ראש הזהב" בפ"ת, להשתתף ולכבד בטקס לזכרו של כדורגלן הקבוצה בעבר גדי צלניקר ז"ל, שייערך לפני המשחק החשוב נגד הפועל ר"ג. בטקס ישא חברו הקרוב, עבדכם הנאמן, דברים לזכרו של גדי, ותוענק לבני המשפחה חולצה ממוסגרת עם שמו והמספר אותו נשא על גבו, ע"י חבריו לקבוצה יעקב בוז'יקובסקי וישראל "ססי" אביצור - תרומת הנהלת הפועל פ"ת והעומד בראשה דורון גלנט.

הנהלת הקבוצה קוראת לאוהדים להקדים ולהגיע, כדי להיות חלק המטקס. אוהד הקבוצה והספונסר גל חצור יצא השבוע בקמפיין הקורא לאוהדים להגיע ולעודד את הקבוצה בדרך לליגת העל. לכבוד יום האישה הבינלאומי שחל השבוע הכניסה לנשים תהיה חינם. כולם מוזמנים!

הערב קיימה קבוצת הנוער של הפועל פ"ת אימון לקראת משחק הצמרת החשוב בשבת מול מכבי אחי נצרת במסגרת המחזור ה-19 בליגה הלאומית לנוער. יהיה זה קרב ישיר בין שתי הקבוצות על המקום השני, המוביל למבחנים לליגת העל. כרגע למלאבסים נקודה אחת יותר.

משחק חשוב גם לנוער. רפי כהן מאמן את השוערים

נסיים בתקוה שהכחולים אכן לא יפספסו את הרכבת האולי אחרונה לליגת העל, כמילותיה של אסתר שמיר:

"אז אל תשאירו אותי מאחור

אולי זו רק פאניקה קטנה (וזה עובר)

אם לא תשאירו אותי מאחור

כשהרכבת כבר עברה בתחנה"

לכתבות נוספות על הפועל פ"ת

שתף ב-

תגובות

ניסים קלדרון הוא הסמל האחרון שנשאר מהאימפריה מפתח תקווה.
מדהים כמה שהאדם היקר הזה שהקים בביתו מוזיאון לתולדות המועדון ונחשב להיסטוריון הפועל פ"ת, מרגש אותי כול פעם מחדש. הגיע הזמן שהפועל פ"ת תדע להעריך את תרומתו ואהבתו רבת השנים למועדון, ותעניק לו גביע הוקרה. שנים רבות אני עוקב אחרי הכתבות המרתקות שלו, שהתפרסמו במקומון "שחק" ועכשיו באתר הנפלא הזה. תמיד אבל תמיד, הוא מזכיר את העבר המפואר והשחקנים שלבשו את מדי הקבוצה..כך היה גם בימים שהוא ניהל במחלקת הנוער, שם חינך דורות שלמים לאהבת האיש והמגל. יישר כוח ותודה על כול כתבה שלך מר קלדרון היקר.
יצחק קורמן - 10/03/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...