בשורה לתושבי מחנה יהודה

30/09/2014
חדשות

בשורה משמחת וצדק היסטורי לתושבי שכונת מחנה יהודה והסביבה – ראש העיר איציק ברוורמן הודיע היום כי לאחר מאבק ארוך שנמשך שנים, מגרש הכדורגל במחנה יהודה ישאר בייעודו המקורי, כמוקד פעילות ומשחק עבור ילדי השכונה, ולא כפי שתוכנן על ידי ההסתדרות לבניית נדל״ן.

ברוורמן הוסיף: "מגרש הפועל מחנה יהודה הוא למעשה לב ליבה של השכונה הוותיקה. בעקבות תביעה שהוגשה לבית המשפט בידי חברת העובדים של ההסתדרות לפינוי מגרש הפועל מחנה יהודה, פעלתי למציאת פשרה אשר תעביר את הבעלות במגרש הפועל מחנה יהודה מידי ההסתדרות, לבעלות העירייה, זאת על מנת להבטיח שהמגרש ימשיך לשמש את השכונה, את תושביה ואת קבוצת הכדורגל שלה לעוד שנים רבות".

במסגרת הסכם הפשרה תשלם עיריית פ"ת להסתדרות פיצוי בסך 10 מיליון ש"ח.

חבל שהוא לא יכול גם לכבוש. איציק ברוורמן (מימין)

בתוך כך, התקיים היום המחזור השלישי במסגרת ליגה א' דרום, ובמישור הספורטיבי אנחנו לא אנשי בשורות, כשהפועל מחנה יהודה ואחותה מכבי עמישב עדיין ללא נצחון ליגה העונה.

מכבי עמישב ארחה היום את הפועל כפר שלם, שהדיחה אותה לפני שבועיים וחצי בגביע המדינה בצורה אכזרית. גם היום חוסר המזל של עמישב חזר על עצמו, אם כי היא לפחות לא הפסידה. אביעד דנן המקומי העלה את עמישב ל-1:0 בדקה ה -44. כשנראה היה שעמישב מתקרבת לנצחון ליגה ראשון, היה זה שוב אורי קרגולה האורח שהשבית את השמחה בדקה ה-90 ו"גנב" לעמישב 2 נקודות. 1:1 בסיום.

הפועל מחנה יהודה יצאה למשחק חוץ קשה בנס ציונה. בתחילת המשחק עמדה "מחנה" יפה מול היריבה החזקה והצליחה לשמור על שער נקי, אך בהמשך ספגו חניכיו של שרון מרציאנו פעמיים, ולמרות שהצליחו לצמק לקראת הסיום, ירדו מנוצחים. 2:1 לנס ציונה בסיום.

המחזור הבא יתקיים בשבוע הבא ביום שישי - 10/10. מחנה יהודה תארח את הפועל אזור. עמישב תצא למשחק חוץ בקריית מלאכי מול מכבי המקומית. הגיע הזמן שנזכה לראות סוף סוף נצחון של שתי הקבוצות ממלאבס.

נציגת פ"ת בליגה ב', בית"ר פ"ת, מושלמת עם שש נקודות משש אפשריות לאחר שגברה 2:1 על מכבי כפר יונה במסגרת המחזור השני. מוקדם לציין אם הקבוצה תהפוך להפתעת העונה ותמשיך לשהות בצמרת, אך בטוח שצבירת הנקודות תסייע לה לשקט נפשי, כדי שלא להסתבך בקרבות התחתית כפי שהיה בשנה שעברה.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...