בר מצווה בבית או באולם - מה כדאי יותר?

04/08/2016
בידור ופנאי


הילדים מחכים בכל שנה מחדש לחגוג את אירוע יום ההולדת שלהם. ביום המיוחד הזה, כל תשומת הלב מופנית אליהם, וחיבוק גדול של אהבה עוטף אותם בלי סוף. לצד כל ימי ההולדת הנחגגים, ישנו יום הולדת אחד – יחיד ומיוחד, שהופך לזיכרון מתוק לעוד המון שנים יפות: אירוע בר המצווה.

גיל 13 הוא גיל מפתח בתרבות היהודית, וכך המון הורים בוחרים לחגוג את יום ההולדת של בנם היקר בקול תרועה. החיפוש אחר מקום לבר מצווה, מביא המון הורים לבסוף לתהות כי אולי כדאי לחגוג את האירוע בבית הפרטי. פעם אחת ולתמיד: היכן כדאי לחגוג את האירוע?

חוגגים באולם – גם אתם אורחים באירוע שלכם

היתרון הגדול בעת שאתם חוגגים את אירוע בר המצווה באולם האירועים, הוא העובדה כי אינכם צריכים לעשות דבר, מלבד להגיע אל האולם ביום האירוע ולחגוג עם מיטב האורחים שלכם. האפשרות לחגוג באולם אירועים מעניקה לכם שקט נפשי, המאפשר לכם להתעסק בכל ההכנות המרגשות סביב הילד החוגג, ולא במלאכת האירוח. חשוב לציין כי בחיפושכם אחר מקומות לבר מצווה, חשוב שתחפשו אחר מקום כשר. מקום כשר לבר מצווה יבטיח לכם כי כל האורחים שלכם יוכלו להנות ממיטב המטעמים המוגשים באירוע.

באדיבות soli-sola.co.il

חוגגים בבית – נטל האירוח עליכם

היתרון הגדול שבחגיגת האירוע בבית, הוא האפשרות שלכם להרגיש בבית. אלו הבוחרים לחגוג את אירוע בר המצווה בחצר ביתם אינם עושים זאת משיקולים של עלויות או גורמים אחרים, אלא האפשרות לחגוג בביתם מעניקה להם מימד גדול של התרגשות. החגיגות בבית יכולות להיות מוצלחות מאד, רק שעליכם לזכור כמה דברים. ראשית, עליכם לבחור מניפה רחבה של ספקים שירכיבו את האירוע: החל משירותי קייטרינג, דרך תאורה והשכרת שולחנות וכסאות. המשמעות היא שנטל האירוח עליכם, ובעת שאתם בוחרים בבית שלכם כלוקיישן המועדף לחגיגה, הרי שעליכם גם לעבוד על מנת להוציא את האירוע לפועל. אם החלטתם לעשות זאת, חשוב לוודא כי חלל הבית שלכם אכן יכול לארח את כמות האורחים אותם אתם עתידים להזמין.

מקום מיוחד לבר מצווה הוא מקום שבו תשמחו להיות

חשוב לציין זאת ולהדגיש, כי אין באמת מקום נכון יותר או נכון פחות לחגיגת אירוע בר המצווה. בסופו של דבר, מה שיהפוך את האירוע לסיפור הצלחה הוא האורחים שלכם והאהבה הגדולה שלהם. אם ברשותכם בית עם חצר גדולה, בה תוכלו לאחר את מיטב האורחים, הרי שמדובר על אפשרות לא רעה בכלל. מנגד, ישנם בתים קטנים שלא יכולים לארח כמות גדולה של אורחים ואז הרי שמדובר על פתרון פחות טוב. עם אולמות האירועים יש לכם היכולת להפקיד את הפקת האירוע אצל מומחים של ממש, בעוד שבאירוע בבית – אתם הופכים למפיקי אירועים. הבחירה היכן לחגוג? היא רק שלכם. מזל טוב! 

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...