ברוכים הבאים

18/10/2014
חדשות

במסגרת המחזור הרביעי של ליגת העל בכדורגל הביסה היום הפועל פ"ת 4:1 את הפועל עכו לעיני 7,500 צופים משולהבים שנכנסו לאיצטדיון בחינם.

הפועל עכו הגיעה למשחק הזה בלתי מנוצחת והפועל פ"ת ללא ניצחון. אפילו במשרדי הטוטו השוכנים כמה מאות מטרים מהאיצטדיון חשבו דווקא שהפועל עכו היא הפייבוריטית, ואולי בגלל זה עידן בראון אמר לשחקניו באימון המסכם שכדי לנצח יהיה עליהם לתת 300%.

ואולם כנראה שאף אחד לא לקח בחשבון את נהרות האנשים על נשותיהם וילדיהם שזרמו לאיצטדיון ראש הזהב כבר שעה ארוכה לפני שריקת הפתיחה ודחפו את המלאבסים למשחקם הטוב ביותר מאז נחנך האיצטדיון היפה הזה. אין ספק שקברניטי הקבוצה יצטרכו למצוא פתרון לכך שגם במשחקי הבית הבאים יגיעו אלפים רבים של צופים, שמהווים למעשה את השחקן המרכזי של המועדון.

הקהל של הפועל פ"ת - השחקן המרכזי

המאמן עידן בראון פתח בהרכב הבא: דרשלר, מוסא, פסו, צ'ימאזי, טוקורה, אבו זייד, אורמוש, דיין, כוכב, הירש ואסולין. בהמשך שותפו: אלטמן, כהן וחוגי. מנשה משיח שרק לפתיחת המשחק לעיני 7,500 צופים שנכנסו לאיצטדיון ראש הזהב ויצרו אוירה שגרמה לכחולים לייצר יותר הזדמנויות ובעיטות לשער מאשר בכל שלושת המשחקים הקודמים יחדיו.

המחצית הראשונה החלה אומנם על מי מנוחות באופן יחסי, אבל כבר בדקה ה-22 הר הגעש הכחול התפרץ, כשאסולין ניסה לבעוט לשער, אך הכדור הגיע לשחר הירש שמארבעה מטרים כבש בקלות – 1:0 לפ"ת. לא חלפו שתי דקות והקהל של פ"ת שוב בשמיים: טיל של גיא דיין משלושים מטר נעצר במשקוף ומשם לגבו של השוער דוד גורש ולרשת – 2:0 מדהים לכחולים.

הכחולים חוגגים

בהמשך הגיעו המקומיים לעוד מספר מצבים קורצים בהתקפות מתפרצות, אך לא השכילו לכבוש את השלישי. מאמן האורחים אלון חרזי עשה חילוף ראשון כבר בדקה ה-30, אבל יחסי הכוחות לא השתנו ועד להפסקה המשחק נרגע מעט.

המחצית השנייה החלה בקומדיה של טעויות, כשבדקה ה-52 לאחר טעות של טוקורה ודרשלר, אמיה טגה גלגל מזוית קשה לרשת וצימק ל-2:1. לא חלפה דקה וגיא דיין העמיד את שחר הירש במצב מצויין מול השער של עכו – האחרון לא התבלבל והקפיץ מעל גורש – 3:1 לפ"ת.

חילופים נוספים בשתי הקבוצות האטו את הקצב בהמשך. בדקה ה-80 עכו וכמעט צימקה לאחר שאבו ניל נגח לקורה. בדקה ה-90 הגיע הליפתן: דור כוכב שלח כדור עומק לדור חוגי, שעם קצת מזל הכדור שבעט נכנס לרשת – 4:1 לפ"ת בסיום.

ניצחון ראשון בליגה

לסיכום – ניצחון ראשון ומוצדק בליגת העל, ואפשר לומר סוף סוף שהפועל פ"ת הגיעה לליגה וגם הוכיחה שהיא שייכת לה מכל הבחינות. יחד עם זאת, הדרך עדיין קשה וארוכה. בשבוע הבא תצא הקבוצה למשחק חוץ מול מועדון ספורט אשדוד, שתשחק מחר בפ"ת מול בית"ר ירושלים.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...