ברוורמן חולץ ע"י כוחות משטרה מנווה דקלים

14/08/2017
חדשות


ראש עיריית פתח תקווה איציק ברוורמן זכה לקבלת פנים צוננת מתושבי שכונת שיפר-נווה דקלים בטקס חנוכת מגרש הספורט החדש בשכונה, ונאלץ לעזוב את המקום כעבור מספר דקות.

רשמו לפניכם את התאריך – 14.8.2017. זהו ככל הנראה התאריך שבו החלה מערכת הבחירות 2018 בפ"ת באופן רשמי. ואם לשפוט עפ"י מה שהתרחש הערב מצפה לנו מערכת בחירות סוערת ביותר, אפילו יותר מזו שהייתה לפני ארבע שנים.

נראה שאפילו המודיעין המשטרתי לא חזה את גודל המחאה שהתרחשה היום במהלך ההפנינג לכבוד פתיחת מגרש הספורט החדש בשכונה. עוד לפני הגעת ראש העיר עמדו כמאה מתושבי השכונה, הניפו שלטים בגנות ראש העיר, שלדבריהם מתעלם מצרכי השכונה, וקבלו על חסרונו של בית ספר שש שנתי בשכונה. למקום הגיעו גם חברי האופוזיציה רמי גרינברג, צדוק בן משה ואיציק ישראל.

לאחר מכן ראש העיר הגיע מלווה במנכ"ל העירייה ובמספר שוטרים, והתקבל בשריקות בוז ע"י המפגינים. לאור המהומה שפרצה במקום לא ניתן היה לקיים את הטקס באופן מלא כמתוכנן וכן לא נישאו נאומים. כוחות משטרה נוספים הוזעקו למקום (סה"כ הגיעו לפחות חמש ניידות משטרה) כדי להבטיח את חילוצו בשלום של ברוורמן, שבתשובה לקריאות המפגינים "תתבייש" ענה להם בסגנון ביבי נתניהו: "אני לא מתבייש, כי אין לי על מה להתבייש".

זה דווקא התחיל יפה

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו


שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...