בראשון תחל בניית הסגל, שאקי מונה לעוזרו של קורצקי

25/06/2015 | יהלי רואה
חדשות

הגלגלים מתחילים לנוע לקראת תחילת עונת 2015/16: הפועל פ"ת הודיעה כי דורון בן דקון יזוז הצידה, כשאת הפיקוד הניהולי יטול המנכ"ל יורם עינב. בן דקון ישאיר את הערבויות הדרושות למועדון על מנת לפתוח את העונה בצורה תקינה, ויגייס ספונסר אשר יעזור לקבוצה להשתדרג.
בן דקון הודיע שינסה לגייס עוד משקיעים לקראת ובמהלך העונה, אך את העבודה היום-יומית יקח על עצמו, כאמור, יורם עינב.

חברי קבוצת מועדון המאה לא ייכנסו כשותפים, אך עם זאת הבטיחו לעזור כלכלית למועדון ולתמוך בו במידת האפשר. בקבוצה מסמנים את שבוע הבא כזמן בו יכנס מועדון המאה כנס לגיוס כספים עבור המועדון.

באשר לזירה המקצועית, התמונה מתחילה להתבהר. מנחם קורצקי קיצץ משמעותית משכרו על מנת לפנות כסף לתקציב השחקנים, וימשיך לכהן כמאמן הפועל פ"ת. איציק שאקי מונה לעוזרו.

הקבוצה תתבסס על הקאדר מהעונה שעברה. יתקיים מחנה אימונים קצר מאוד בארץ, בדומה לתחילת העונה הקודמת, וגם זה מוטל בספק. בין השמיני לעשירי ביולי יתקיים האימון הראשון.

עוד שבועיים מתחילים האימונים

יורם עינב מינה ארבעה אנשי פיזיולוגיה שיעמדו לרשות מחלקת הנוער במהלך העונה, שמגיעים ממכבי ת"א. יורם עינב מכנה אותם "צוות בניה גופנית". הארבעה הם ממכון קינטיקס, בבעלות ד"ר בוקי ירון, כשהמנטרה של הקבוצה היא לשפר את התזונה עם מדדי ביצוע לשחקנים בכל שכבות הגיל.

ממנכ"ל הקבוצה יורם עינב נמסר לכחול אמיתי: "לקבוצה יש שתי מטרות עיקריות – אחת להמשיך ולשמור על יציבות ושפיות כלכלית, והשנייה היא להתבסס על שחקני בית איכותיים. השאיפה היא כן לעלות לליגת העל כי אני סבור ובטוח שנבנה קבוצה טובה למרות המגבלות התקציביות".

ביום ראשון הקרוב יחלו ההחתמות והצירופים לקראת העונה החדשה. כמו כן, יחשבו קורצקי ושאקי מי יאייש את עמדת הקפטן. התפתחויות רבות לפנינו.

לעדכונים וכתבות נוספות על הפועל פ"ת בכחול אמיתי
שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...