בעיטת הפתיחה לליגת האבות ולליגת העל לנוער בפ"ת

23/12/2014

בטקס חגיגי במעמד ובחסות רה"ע עו"ד איציק ברוורמן ובנוכחות חברי מועצה ועובדי עיריית פתח תקווה, נפתחו רשמית ליגת האבות וליגת העל לנוער. מדובר בשני פרויקטים מקבילים.

טורניר האבות מטרתו לקרב את אבות התלמידים/ות אל תוך הנעשה בבית הספר, גילוי מעורבות בחינוך הילדים/ות והקניית ערכים של רעות ונתינה. הליגה משוחקת כל יום רביעי אחה"צ במגרש המקורה והחדש של חטיבת גולדה באם המושבות.

צילום: זאב שטרן

הפרויקט השני, ליגת העל לנוער, נערך במסגרת תוכנית "עיר ללא אלימות" אותו מנהל שלומי ערה. הליגה מונה 14 קבוצות המייצגות את כל מרכזי הנוער ברחבי פתח תקווה. במסגרת הפרויקט קיבלו כל הילדים סט משחק איכותי, מאמן, מגרש אימונים והסעות למשחקים. הליגה תחל בסוף החודש ותשוחק בכל יום שני אחה"צ בשני מוקדים: שכונת יוספטל ושכונת אם המושבות.

לטקס, אשר הונחה ע"י איציק פרנס, ונערך אמש (22.12.14) באולם הדר המושבות, הגיעו משפחות האבות ומשפחות השחקנים מליגת הנוער.

בתחילת הערב נערך טכס הדלקת נר שביעי של חנוכה על ידי הרב אוריאל בוסו, והציבור השתתף בשירה ובברכות. ראש העיר עו"ד איציק ברוורמן בירך את האורחים והשחקנים ואמר: "אני רואה חשיבות רבה לספורט בחיי התרבות והפנאי של בני הנוער. זוהי בהחלט אלטרנטיבה טובה לבילוי, התורמת להנאה, אחדות וגיבוש. אני מודה לכל השחקנים, הצעירים והבוגרים ולכל מי שלקח חלק בארגון האירוע". בסיום הדברים התכבד ראש העיר בבעיטת הפתיחה ו...הבקיע!

צילום: זאב שטרן

מיד לאחר בעיטת הפתיחה נערכו שני משחקי ראווה. במשחק הראשון ניצחה נבחרת משטרת פ"ת את נבחרת מועצת העיר בתוצאה 0:4. כיכבו במדי נבחרת המועצה: חברי המועצה אדי קואז, רון כץ, אורן חפץ, סמנכ"ל משאבי אנוש לאוניד סמוליאניד, מנהל אגף הנוער גיא אליהו, שלומי ערה ועוד.

במשחק השני ניצחה נבחרת האבות את נבחרת ליגת העל לנוער 4:11, במשחק קצבי ומהנה של שתי הקבוצות. את נבחרת האבות הדריך המאמן אלי מחפוד ואת נבחרת הנוער מאמן לירן. 

בסיום האירוע חולקו סופגניות עם ריבה לכל הקהל שנכח באירוע. את האירוע ארגנו בצוותא אגף הספורט, אגף הנוער, אגף השכונות ומינהלת תכנית עיר ללא אלימות.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...