בני שבתאי חוגג 60

11/01/2016
פתח-תקוה שלי

כדורגלן העבר של הפועל פ"ת חגג הערב 60 חורפים וכל החברים מהפועל, מכבי ובית"ר הגיעו. אפילו גיא לוי, שלקח פסק זמן של כמה שעות מהצרות בהפועל ת"א.

אולמי "לה פלומה" המחודשים והיפים בפ"ת ארחו הערב את בוגרי השנים היפות של הכדורגל בפתח תקווה. כל זאת בחגיגת יום הולדת 60 לבני שבתאי, אליה הגיעו החברים, המשפחה והקולגות מכל מועדוני הכדורגל בפ"ת – הפועל, מכבי, עמישב, מחנה יהודה ובית"ר. היו שם אוהדים, מאמנים, מנהלים וכדורגלני עבר.

בני, כיום מנהל מתחם ספורטק סירקין בפ"ת וכן מנהל מועדון הכדורגל של בית"ר פ"ת, גדל במחלקת הנוער של הפועל פ"ת, ורכש במהלך השנים חברים מכל האגודות בעיר.

בין החברים שבאו לברך היו: רונן הילל, עומר גולן, גיא לוי, אלי מחפוד, רפי כהן, מיקי שיינפלד, גדעון מרקוס, אריה רוזנצוויג, דוד ספיבק ועוד רבים וטובים.

בני שבתאי והאישה שאיתו - יפה

גיא לוי סיפר לפורטל פ"ת כי נגמרו לו הסקופים השבוע, ואנחנו אומרים לו: גיא, מספיק לרעות בשדות זרים – חזור הביתה. מה שבטוח, גיא לא הפסיק לחייך במהלך הערב, מה שאומר שהוא באמת הרגיש בבית.

חיים נחמן, בן המחזור של בני שבתאי במחלקת הנוער של הפועל פ"ת, וגם אח"כ בקבוצות הבוגרים בהם שיחקו יחדיו, סיפר בערגה על התקופה בה היו מוכנים לשלם בשביל לשחק.

מימין: ניסים קלדרון, גדעון מרקוס, מיקי שיינפלד, אלי מחפוד, חיים נחמן, רונן הילל ודוד ספיבק

בין המברכים על הבמה היו גדעון מרקוס מנהל הקבוצה שבה שיחק שבתאי, וכן האוהד מספר אחת ניסים קלדרון שאמר: "הסתכלו מסביב. אמור לי מי חבריך ואומר לך מי אתה. בני, כל מי שנמצא כאן מוכיח מי אתה וכמה אוהבים אותך".

פורטל פ"ת מברך את בני בהמון מזל טוב ועד 120!

תמונות נוספות מהאירוע:

גיא לוי - רגעים של נחת

מרקוס וקלדרון מברכים את בני

אלי מחפוד ורפי כהן מעלים זכרונות

שתף ב-

תגובות

מזל טוב
היה ערב נפלא ומכובד מתאים לך בני תמשיך עם העשייה
אבנר - 12/01/2016
שתף ב שתף ב
מזל טוב
יופי של ערב
ראובן קטן - 12/01/2016
שתף ב שתף ב
יום הולדת
תודה רבה לכולם. ריגשתם אותי. תודה רבה לאישתי יפה והילדים רן גל בר דן
בני שבתאי - 23/03/2022
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...