בניית קמפוס אינטל ישראל בפ"ת צוברת תאוצה

18/09/2016
חדשות מקומיות


היום בבוקר ערך צוות של פורטל פ"ת נטו סיור ראשון במקום שיאכלס בעוד כשנתיים וחצי לא פחות מאלפיים עובדי אינטל - אנחנו כבר מתרגשים.

לפני מספר חודשים דיווחנו לכם על החלטתה של חברת אינטל להקים בפתח תקווה מתחם חדש של משרדים ומעבדות. היום בבוקר שמחנו להתארח במקום אצל חברת אפקון שבונה את המתחם.

בקמפוס אינטל ישראל החדש, שיהיה מוכן לאכלוס בעוד כשנתיים וחצי, אמורים לשבת כאלפיים עובדי החברה לפחות, כולל אלו היושבים כרגע בפארק אזורים הסמוך. עודד, המהנדס האחראי מטעם חברת אפקון, הנמצאת בבעלות משפחת שמלצר, מספר כי מדובר בקמפוס שנבנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ויכלול גם חניונים תת קרקעיים.

במקום שררה היום התרגשות רבה לקראת הביקור הצפוי בשבוע הקרוב של בכירים מחברת אינטל העולמית, וכמובן של מנכ"לית אינטל ישראל מקסין פסברג, שביחד עם ראש עיריית פ"ת איציק ברוורמן ונציגי משפחת שמלצר, תניח את אבן הפינה לקמפוס החדיש. נציגים של המשטרה, עיריית פ"ת והקבלנים התכנסו היום להוראות והכנות אחרונות.

איציק אדורם, הבעלים של "אדורם גידור ופיתוח", תושב פתח תקווה המלווה באופן שוטף את הפרויקט כקבלן של חברת אפקון, מספר: "כתושב פתח תקווה אני גאה להיות חלק מהפרויקט הזה שיעלה את העיר על המפה הארצית והעולמית. מדובר בהשקעה שתניב פירות רבים לעיר, כולל מקומות תעסוקה ותיירות. אני ממליץ למהנדסים הצעירים של פ"ת להתחיל להכין קורות חיים".

פורטל פ"ת נטו ימשיך ללוות את הפרויקט באופן שוטף ולדווח מהטקסים והאירועים השונים.

לחדשות נוספות בפ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...