בן טובים

13/11/2015
חדשות

אחרי ההשפלה בתחילת השבוע, הגיעו 60 דקות חלשות גם היום, ואשקלון כבר עלתה ליתרון, אבל אז הגיע בן אז'ובל וקבע מהפך. שבוע קשה מסתיים בכל זאת עם אופטימיות לאחר ניצחון של הפועל פ"ת וחזרה לראשות הטבלה. בשבוע הבא עוד משחק עונה.

במסגרת המחזור ה-11 בליגה הלאומית בכדורגל יצאה היום הפועל פ"ת למשחק חוץ באשקלון. אחרי התבוסה ליבנה ידעו בפ"ת שהפסד נוסף יגרום למשבר. מנגד, יובל נעים רצה ניצחון שני ברציפות, כדי להתקדם בטבלה.

על המחצית הראשונה אין הרבה מה להרחיב. פרט להחמצה כפולה של אז'ובל כבר לאחר 3 דקות, והצלה גדולה מהצד השני של אוראל כהן בהמשך, לא קרה כלום על המגרש. 0:0 במחצית.

בן אז'ובל. היה חסר מול יבנה

המחצית השנייה נפתחה כמו שהסתיימה הראשונה, עם שליטה של הפועל אשקלון. בדקה ה-61 היא גם עלתה ליתרון לאחר כדור קרן. אוראל כהן נתקע על קו השער וחיים איצרין המקומי נגח מקרוב – 1:0 לאשקלון. בליגה הלאומית, בדרך כלל קבוצות שסופגות מתקשות לחזור למשחק, אבל היום הבחורים של מנחם קורצקי דווקא גילו אופי, ואולי הייתה זו בכלל כניסתו של מתן בלטקסה, שהביאה לשינוי ביחסי הכוחות. בדקה ה-66 התקפה מצויינת של האורחים הסתיימה בכדור רוחב של בלטקסה לבן אז'ובל שגלגל מקרוב לרשת – 1:1. פ"ת המשיכה ללחוץ והמקומיים נראו בהלם. בדקה ה-74 פעולה מצויינת של אזובל הביאה להכשלתו בתוך הרחבה. לא ברור מדוע אסולין הוא לא בועט הפנדלים הקבוע של הקבוצה, אך בכל מקרה אז'ובל היה זה שניגש לבעוט את הפנדל. בעיטה חלשה שלו נהדפה בצורה גרועה ע"י גליל בן שאנן, ובפעם השנייה תוך 9 דקות כל שנותר לאז'ובל הוא לגלגל פנימה מקרוב מול שער ריק. עד לסיום ניתנו למלאבסים עוד מספר הזדמנויות לגמור את המשחק, אך כהרגלם הם דאגו לכך שעובדי המחלקה הקרדיולוגית בבית חולים בילינסון לא ישארו מובטלים. 2:1 לפ"ת בסיום.

במחזור הבא, ביום שישי בעוד שבוע (20.11, בשעה 15:00) תארח הפועל פ"ת את הקבוצה הכי לוהטת בכדורגל הישראלי – הפועל רמה"ש, למשחק בין שתי הראשונות בטבלה. יהיה מעניין.

קבוצת הכדוריד של הפועל פ"ת ספגה הערב את הפסדה השישי בליגת העל כשנוצחה 32:26 ע"י מ.כ חולון. המלאבסים עדיין ללא ניצחון העונה.

לכתבות נוספות על הפועל פ"ת
שתף ב-

תגובות

שוער.אוראל תיתעורר.החמש שלך.אים אין אני לי.מי לי !
חזרנו מפגרה.( מהפשלה) לשחק אך עדיין יושנים שנת דובים .אך אתם לא דובים .דובים קמים מישנת חורף .והכול ירוק .אתם השחקנים אם תמשיכו לישון. תקומו וחס וחלילה הכול אפור .אך אפשר לתקן ועכשיו .אוראל עצה טובה 16 זה הבית שלך .ובמיוח ד 5 שלך צא לכדורים ואל תסמוך על אף אחד.תהיה אגרסיבי במידת האפשר בלי פשרות נמר .שבוע טוב !
יחיאל תרם נמר כחול 46 שנה ! - 14/11/2015
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...