במות לאירועים להשכרה או מכירה? בדוק מה מתאים לך

25/10/2017
צרכנות

אם אתם צריכים במות לאירועים, בוודאי כמו רבים גם לכם יש התלבטות האם לרכוש במות כאלו שישמשו אתכם באופן קבוע, או להשכיר אותן. חשוב להבין כי התשובה לשאלה הזו הינה משמעותית מאוד מבחינה כלכלית, ומה שמתאים לאחרים לאו דווקא יתאים לכם ולכן חשוב לדעת כיצד לבחון את האופציות השונות היטב ולהעריך את התשובה המתאימה עבורכם באופן אישי.

מהי תדירות השימוש שלכם?

אם אתם רוצים לדעת האם להשכיר או לרכוש במות לאירועים, הדבר הראשון שאתם חייבים להגדיר הוא תדירות השימוש. ככל שתדירות השימוש גבוהה יותר, כך הכף נוטה לכיוון רכישה של במות לאירועים ופחות לטובת השכרה. אם יש לכם אולם אירועים או מתחם בו אתם רוצים לארח הופעות שונות באופן קבוע, עדיף לכם לרכוש במות לאירועים שישרתו אתכם באופן קבוע ומידי יום מבלי שתצטרכו להשכיר אותן בכל פעם מחדש ולדאוג להובלה והתקנה. לעומת זאת, אם אתם מקיימים אירוע בודד וחד פעמי, או אפילו מספר אירועים כאלו אך לא רצופים, ולא באופן קבוע, עדיף לכם לבחור באופציה של השכרת במה בכל פעם שאתם זקוקים לה.

האם יש לכם מקום אחסון סגור?

עוד דבר שחשוב לקחת בחשבון לפני שמחליטים לרכוש במות לאירועים הוא לבדוק האם יש לכם מקום סגור בו תוכלו לאחסן את הבמה, בזמן שהיא לא בשימוש או בחורף. אם מדובר במתחם אירועים סגור שנמצא ברשותכם תמיד, אין בעיה שתרכשו במה שתהיה בו באופן קבוע. אך אם אתם מקיימים מידי פעם הופעות פתוחות בפארק, ואין לכם איפה לאחסן את הבמה, עדיף שתבצעו השכרה כך שלא תרכשו במה אשר תיהרס לאחר זמן קצר תחת הגשם.

מה התקציב שלך?

כמובן, עליכם לדעת האם בכלל יש לכם אפשרות לרכוש במה, כאשר במיוחד אם היא גדולה, המחיר שלה יכול להיות יקר ולא מתאים לכל כיס. הגדירו מראש את התקציב שלכם וכך תוכלו לדעת האם אופציה של רכישה בכלל אפשרית מבחינתכם.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...