בי"ס אריק איינשטיין בגמר אליפות הסייבר

21/02/2017
חדשות


בית הספר הצומח "אריק איינשטיין" בשכונת נווה גן בפתח תקווה עלה לגמר ויתמודד באליפות הסייבר 2017.

משרד החינוך בשיתוף קרן רש"י יזמו את אליפות הסייבר הישראלית מתוך מטרה להגדיל את מספר התלמידים השולטים בסביבה טכנולוגית משתנה תדיר והמתנסים ביסודות התכנות.

מנהלת בית החינוך פזית רייכר מספרת: "בית החינוך ע"ש אריק איינשטיין הינו בית חינוך צומח המונה שלוש שכבות א-ג, מתוכן השתתפו בתחרות כ- 150 תלמידים בשכבות ב' ו ג'. כל תלמיד משכבות אלו נחשף לתכנת הקודמאנקי, התנסה בה ואף תכנת. בשיתוף פעולה הדוק בין קבוצת הורים מתכנתים וצוות בית החינוך הצלחנו לחבב את שפת התכנות על התלמידים ואף להביא את בית החינוך למקום 24 ארצי ומקום ראשון בפתח תקווה ובמחוז תל אביב.

(התמונה באדיבות ביה"ס)

בית החינוך רואה חשיבות רבה בקידום השליטה בסביבה טכנולוגית משתנה ובקידום שפת התכנות ושם לו לדגל לקדם מטרות אלו. בית החינוך פתח את תחילת התחרות עם הפנינג ענק של הורים ותלמידים, הכנת אביזרי קופים והרצאה של הגברת אורית לוי – "אני והמסך שלי". התארגנה קבוצת הורים מתכנתים בהובלתם של יעל פרידמן  רכזת התקשוב וד"ר גיא שגיא. בכל יום הגיע הורה מתכנת שישב עם קבוצה קטנה/ כיתה שלמה הדריך ועזר.

בית החינוך פתח את שעריו במוצאי שבת להפנינג של הורים וילדים עם הרקדה. נבנו קבוצות עבודה לפי רמות עם הדרכה של הורים מתכנתים, התקיימו שיעורי חניכה של ילדים והוגדרו גם נאמני קודמאנקי שעזרו לתלמידים בהפסקות ובשיעורי התקשוב.

השבוע התבשר בית החינוך שעלה לגמר האליפות הארצית, אירוע שיתקיים במעמד שר החינוך מר נפתלי בנט. בית החינוך גאה לייצג את העיר פ"ת ולהוביל במחוז תל אביב."

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...