בית חדש למינהל ההנדסה בעיריית פ"ת

13/06/2016
חדשות


מינהל ההנדסה עובר לקניון תפארת העיר. לרגל המעבר לא תתקיים קבל קהל במשך שבוע וחצי החל מ-26.6.

מינהל הנדסה יעבור למשכנו החדש והמרווח במטרה לספק שירות יעיל ונוח יותר לתושבים ולכלל מקבלי השירות. מינהל הנדסה יעבור לקניון תפארת העיר ברחוב שפיגל 3, בקומות 8-6, ויתפרש סה"כ על שטח של כ-2,700 מ"ר.

בקומה שישית ישכנו חטיבת ביצוע תשתיות ודרכים, מבני ציבור, אדריכלות ותנועה. בקומה שביעית תשכון לשכת מהנדסת העיר, וכן מרכז השירות, רישוי, פיקוח וארכיב. בקומה שמינית ישכנו מחלקות תכנון עיר, תיאום ובקרה, חשב המינהל ומחלקת מיחשוב.

ד"ר חוה ארליך

ראש העיר איציק ברוורמן: "מצאנו כי מינהל הנדסה הוא אחד המִנהלים בהם יש תנועה ערה של תושבים ומבקשי שירות, ולצערנו שטחו הפיזי של המינהל אינו רחב דיו ולא מספק את המענה הנדרש. אי לכך ולטובת שיפור השירות העברנו את מינהל הנדסה על כל אגפיו לקניון תפארת העיר ברחוב שפיגל. אני מאמין כי המרחב וסביבת עבודה הנעימה ישפרו את חווית התושב המגיע לקבל שרות".

איציק דיעי ראש מינהל הנדסה: "מדובר על חלום שהתגשם. לאחר שחוה ארליך נבחרה למהנדסת העיר ישבנו יחד עם ראש העיר והמנכ"ל כדי להפוך את מינהל הנדסה למינהל משמעותי בעיני העובדים ובעיני התושבים ומקבלי השירות. עשינו מספר תהליכים, ביניהם שינוי מבנה ארגוני, שאנו כבר בסופו, שינוי בתהליכי העבודה עם גורמים חיצוניים וכמובן מעבר למשרדים חדשים שכוללים את כל השינויים של המבנה הארגוני. היום אפשר לומר שהצלחנו בכל היעדים שהצבנו לעצמנו".

המשרדים החדשים (באדיבות דוברות העירייה)

מהנדסת העיר, ד"ר חוה ארליך מוסיפה: "אני גאה שהצלחנו להוציא מהכוח אל הפועל את החזון שלנו! המהלך מורכב והשקענו הרבה מחשבה ותכנון במרחב המשרדים החדש שיהיה נוח ויעיל הן לעובדים והן למקבלי השירות. העיצוב מבטא את התפיסה של שקיפות ומקצועיות, ושל שירות לתושב כערך מרכזי. המעבר מהווה עליית מדרגה במקצועיות ובמקצוענות של מינהל ההנדסה בעיריית פתח תקוה". 

לרגל המעבר לא תתקיים קבלת קהל במינהל הנדסה החל מתאריך 26.6.16 ועד לתאריך 4.7.16.

מינהל הנדסה יקבל קהל במשכנו החדש החל מה-5.7.16. קבלת קהל כרגיל בימים ראשון, שלישי וחמישי בין השעות 12:00-8:30 בתיאום טלפוני מראש 03-9053111, וביום שלישי אחר הצהריים בין השעות 18:00-16:00, ללא תיאום מראש.

מענה טלפוני יינתן בימים שני ורביעי בין השעות 13:00-8:30.

לחדשות נוספות בפ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...