ביקור שרת הקליטה בפתח תקוה

21/02/2017
חדשות


במסגרת ביקור שרת העלייה והקליטה סופה לנדבר בעיר פתח תקווה, נפגשה היום (שלישי) השרה עם ראש העיר איציק ברוורמן ואנשי לשכתו.

שרת העלייה והקליטה קיבלה סקירה מקיפה על מצב העולים בעיר מפי מנהלת אגף הקליטה רעיה לייכטמנוב וכן סקירה של פעילות האגף ותוכניות העבודה לשנה הקרובה. כמו כן, נידונה סוגיית בניית מקבצי הדיור לעולים העולים החדשים על קרקע חומה והשניים סיכמו כי יפעלו ביתר שאת לקידום הנושא בהקדם.

התמונה באדיבות דוברות העירייה

לאחר הפגישה הגיעה השרה לאולפן המרכזי בעיר, שם קיימה יריד מידע לעולים החדשים והציגה את מגוון הפרויקטים וההטבות אליהם זכאים העולים וכן ביקרה בבתי עסק של עולים חדשים, אשר הקימו בשנים האחרונות עסקים בליווי ותמיכת משרד הקליטה.

שרת העלייה והקליטה סופה לנדבר: "הפגישה פנים אל פנים עם העולים החדשים היא תמיד חשובה ומרגשת עבורי. מאד חשוב לי לשמוע מהשטח על הפעילות עם העולים ולאחר מכן לראות במו עיני את העולים עצמם, התפתחותם והשתלבותם בעיר ובארץ. יחד עם ראש העיר נפעל לקידום מהיר של בניית דיור ציבורי ונסייע להקלה במצוקת הדיור החריפה בכל הארץ ובפתח תקווה".

ראש העיר ברוורמן: "אני מודה לשרה ולצוותה על הביקור בעיר פתח תקוה. סיכמנו לקדם יחדיו מספר יוזמות והראשונה שבהם, פנייה משותפת למנהל מקרקעי ישראל על מנת לאפשר קבלת קרקעות של המינהל לבניית מקבצי דיור לעולים ולזוגות צעירים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...