ביזנס או פלז'ר בהונג קונג?

14/09/2014
תקוה'לה

יום לאחר שקיבלה המגישה ושדרנית הרדיו, דפנה לוסטיג, מכתב תביעה לרדיו תל-אביב, בטענה כי היא ואסי עזר מתנכלים לדוגמנית נטלי דדון, מצאה זמן להגיע לשופינג בקניון רמת אביב, ולרכוש לעצמה לקראת השנה החדשה שעון אופנתי של המותג אובקו.

לוסטיג עדכנה שהיא מתכוננת לתקופה עמוסה בחייה המקצועיים, וקיבלה להנחות ב - 24 לחודש יחד עם אסי עזר, את מצעד השירים הישראלים של ערוץ 24, ומיד אחרי זה תטוס להונג קונג לשלב ביזנס עם פלז'ר.

לוסטיג, אשר החלה בהכנות לראש השנה, הגיעה אמש לשופינג מפרך בקניון רמת-אביב, על הדרך נכנסה לסניף של תכשיטי ושעוני היוקרה אימפרס והחליטה באופן ספונטני לרכוש לעצמה מתנה לשנה החדשה: שעון מהקולקציה החדשה של המותג הדני אובקו.

דפנה לוסטיג מתחדשת. צילום: אסף לב

דפנה שידועה בתור פשניסטה מושבעת, הגיעה לחנות לבושה בשיא האופנה, ואף סובבה את ראשם של כמה מהנוכחים בקניון. לאחר התלבטות ומדידת שעונים שונים, היא בחרה בשעון מינימליסטי, שיקי ואלגנטי, שיתאים לה לכל הופעה ולכל לוק שתבחר.

לוסטיג סיפרה שאסי עזר והיא מתחילים השבוע תהליך של ניקוי רעלים מהגוף, והם שותים אך ורק מים ומתנזרים מאלכוהול - מה שקצת מבאס אותה, במיוחד ביציאות שלה התכופות למועדון ה"לוציפר"...

עוד סיפרה שאת חג ראש השנה יחגגו אצל אמה, והיא נבחרה להכין את המנה העיקרית שתהיה מנת בריאות, והיא תעשה זאת בבילוי משותף במטבח עם בתה לילי. לוסטיג הוסיפה שכדי לא "להרעיל" את משפחתה, היא תעשה ארוחת ניסיון אצלה בבית עם חברים, כדי שיטעמו את האוכל לפני כולם ויתנו אישור...

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...