ביד חלשה ובזרוע רופפת - הפועל פ"ת מחפשת פתרונות

29/07/2015 | ניסים קלדרון
חדשות

טרם יבשה הדיו מהודעתו הדרמטית של גל חצור, הספונסר הראשי של הפועל פ"ת, שהודיע על פרישתו ממתן התרומות בשנים האחרונות ביד נדיבה, להצלת קבוצת הכדורגל, והמכה השנייה נחתה על "ראשי" המועדון. חוב של 140 אלף ש"ח אותם חייבים להעביר לחשבונו של הכדורגלן דין רפאלי, זאת על פי פסק בוררות. במקרה והכסף לא ישולם תוך עשרה ימים, יצבור החוב ריבית והצמדה, והקבוצה עלולה שלא לפתוח את עונת המשחקים 2015-16.

בעוד הדעת לא מעקלת לאן מובילים את המועדון המפואר בעברו "בעלים" רודפי פרסום שבינם ובין הפועל פ"ת אין ולא היה מעולם שום קשר רגשי, נוחתת לה המכה השלישית תוך 24 השעות האחרונות. חוב מצטבר כ-850 אלף ש"ח, המגיעים לחברה לפיתוח פ"ת על שימוש באצטדיון "ראש הזהב". בהתערבות ראש העיר עו"ד איציק ברוורמן מנסים למצוא פתרון לנושא האצטדיון. יחד עם ארגון האוהדים תורמי ה"חוג הכחול" - רובי מ"ארנקי שולה" ואבי דולמן.

ראש העיר, שנושא האיצטדיון לא בתחום אחריותו, מנסה לעזור ככל יכולתו במסגרת החוק, והגיע להסכם עם החברה לפיתוח פ"ת לפריסת החוב ל-6 שנים, בתנאי שימצאו הצדיקים שיסכימו לתת ערבות בנקאית בסך 50 אלף ש"ח. עד רגע זה, למרות הפניות והבקשות, לא נמצא מי שיחתום על ערבות בנקאית, והמחשבה שמשחקי הליגה בפתח מדירה שינה מעיניהם של אלפי אוהדי הקבוצה המסורים והמודאגים.

תגובת ראש העיר איציק ברוורמן: "בשבועיים האחרונים נפגשתי, אני וצוות מטעמי יחד עם סגני מר איתי שונשיין, בלשכתי מספר פעמים עם הבעלים של הפועל פ"ת, עם המנהל ונציגי אוהדים, בניסיון לפתור את בעיות החוב שהקבוצה סוחבת, במטרה שהקבוצה אותה אני מלווה שנים רבות תמשיך לשחק באצטדיון העירוני. חשוב לי מאוד בתור ראש העיר, שקבוצה עם עבר מפואר כמו הפועל פ"ת תשחק באצטדיון שנבנה במיוחד לקבוצות המקומיות. נפגשתי עם המנכ"ל של החברה לפיתוח פתח תקווה, ולשמחתי אישר המנכ"ל את פריסת תשלומי החוב. על מנת לעשות הכול כדין ולבטח את החברה ביקשה החברה ערבות בנקאית על חלק מסכום החוב, אך אף אחד מהבעלים או האוהדים לא הסכים לקחת על עצמו לתת את הערבות. מעבר לכך פניתי ליזמים ולאנשים בעלי אמצעים, שיעזרו לקבוצה הנהדרת הזאת, אך אף אחד לא הסכים. אני קורא לבעלים ולאוהדים לקחת יוזמה ולתת את הערבות לחברה לפיתוח פ"ת, על מנת שכולנו לא נצטער. אני עשיתי הכול במסגרת החוק על מנת לעזור לקבוצה. בואו הצטרפו אלי ונציל את הקבוצה והמועדון המפואר הפועל פ"ת".

בינתיים, במישור המקצועי, סיימה היום הקבוצה מחנה אימונים בן ארבעה ימים בקיסריה, לאחר שאתמול גברה במשחק אימון 3:0 על רמת-השרון. בעוד תשעה ימים אמורה הקבוצה לפתוח באופן רשמי את העונה במסגרת גביע הטוטו. השאלה היא אם אכן זה יקרה?

(התמונות באדיבות המוזיאון הביתי של קלדרון)

שתף ב-

תגובות

גביית יתר
הפתרון הוא פשוט ברגע שהעירייה תחזיר את הכספים שגבו לא כחוק עבור דמי השימוש החל משנת 2011 תפתר לפחות בעיה אחת להפועל פת ויכנסו עוד כספים לאגודות אחרות שיכולות להציל אותם ממצב דומה .... וכמובן שהפתרון הוא במסגרת החוק!!! מי שמעוניין בפרטים נוספים יידע גם איך להשיג אותי
אבי שטרית - 29/07/2015
שתף ב שתף ב
לא בתחום אחריותו ???!!!!
חרטה
R - 29/07/2015
שתף ב שתף ב
מחרטט אותנו
אדון ברוורמן המנכ"ל לא עשה טובה הוא מינוי שלך ומה שתגיד הוא יעשה. דבר שני אם באמת אתה רוצה לעזור תתקשר לראש עירית נתניה וירושלים ונהריה ורמת השרון וילמדו אותך איך עוזרים שבאמת רוצים.
אסי - 29/07/2015
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...