בחג הזה 1,682 משפחות בפ"ת יחייכו!

02/04/2015 | גלי סילברמינס

בערב שכולו שמחה חגגו מתנדבי הרשת החברתית של אכפ"ת סיום פרוייקט שערך כחודש, ושהיה עמוס בפעילות והתנדבות. בפרוייקט קמחא דפסחא חולק מספר שיא של ארגזים מלאים במצרכים כשרים לחג הפסח למשפחות מעוטות יכולת.

כבכל שנה הרשת החברתית של אכפ"ת ברשותו של ראש העיר עו"ד איציק ברוורמן נרתמה לעזרת אלו שאין להם, בחלוקה של מוצרי מזון כשרים לפסח. 1,682 משפחות ישבו השנה לסדר כששולחנן עמוס בכל טוב.

אנשים רבים, מבוגרים, בני נוער ואפילו ילדים בגנים, הצטרפו למתנדבים הרבים של חברי הרשת החברתית באריזת החבילות והפצתם. השנה נשבר שיא בכמות מוצרי המזון שהצליחו לחלק!

הרשת החברתית של אכפ"ת פעילה כל השנה בפרוייקטים התנדבותיים שונים, ברחבי פתח תקווה,  למען אוכלוסיות נזקקות. בין הפרוייקטים ניתן למצוא את פרוייקט לקט של שבת, בו מחולקים פירות ירקות ומוצרי מאפה לאוכלוסיה נזקקת בשוק פתח תקווה. אוכלוסיה, אשר בעבר היתה אוספת את המוצרים שנזרקו ע"י בעלי השוק על הרצפה. כיום המתנדבים של אכפ"ת מחלקים את המוצרים בכל יום שישי בצורה מכובדת לכל דורש.

פרוייקט נוסף של אכפ"ת הינו פרוייקט כריך 10. כל בוקר מחולקים בכל בתי הספר בעיר כריכים בריאים אשר הוכנו ע"י מתנדבים, במיוחד עבור התלמידים. אכפ"ת חרטה על דיגלה את המוטו  שבפתח תקווה לא יהיו ילדים רעבים.

גם בלילות ניתן למצוא את המתנדבים הרבים פעילים. פעם בשבוע, לקראת שבת מחלקים המתנדבים ארוחה מלאה אשר הוכנה ע"י מיטב הקייטרינג של אולמות השמחה בעיר. הארוחה כוללת בשר, פחממות ותוספות ומספיקה להשביע את המשפחה במהלך השבת.

חשוב לציין כי הפרוייקטים של הרשת החברתית של אכפ"ת הינם כולם על טהרת ההתנדבות. אף אחד מהמתנדבים אינו מקבל שכר, וכך גם המזון שמחולק - כולו תרומות של עסקים ואנשים פרטיים שאכפת להם.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...