בוקר נוסטלגי בהיכל התרבות בפ"ת

18/03/2016 | ניסים קלדרון

תושבי פתח תקווה מילאו הבוקר את היכל התרבות בעיר וקיבלו בשירה ותרועות את יוזמת מנהלי התרבות בעיריית פ"ת ומנהל ההיכל אריה ימיני, לארח ב"בוקר של נוסטלגיה" אמנים עולים יחד עם ותיקי הזמר והבידור בישראל.

(צפו בקטע מהמופע בצד שמאל)

העיר פתח תקווה צהלה ושמחה היום. כמו תמיד זה החל בשעת בוקר מוקדמת בלובי ההיכל, שם קיבל את פני הבאים הזמיר שלמה עוז יחד עם בנו כפיר, בשירה וריקודים. וכשמצב הרוח היה בשמים ובתוך האולם הסתיימו החזרות האחרונות לקראת הבלתי צפוי, נכנסו החוגגים לתפוס את מושבם, לקראת המופע שנזכור עוד שנים רבות כיומם הגדול של הזמרים העולים הנפלאים, שהגיעו לישראל מברית המועצות, ארה"ב ויוון.

הזמיר שלמה עוז

את ההצגה "גנבו" ללא ספק יעקב בודו - ותיק הבדרנים בישראל, שבגילו המופלג 85 השכיב את קהל הצופים מצחוק, וצמד הגדולות מכולן אירית ענבי וחני נחמיאס, ששילבו מתוך תוכניתם "דוס צ'יקיטיקאס" (שתי קטנות) שירי לדינו וסיפורים מתוך בוסתן ספרדי.

המופע שארך כשעתיים הסתיים כשהקהל מצטרף לשיר "והוא רכב על מרכבה" והענקת פרחים לאמנים ע"י הגברת שמעוני ואריה ימיני.

לכתבות נוסטלגיה נוספות של ניסים קלדרון

מופעי האמנים

חני נחמיאס, ניסים קלדרון ואריה ימיני

יעקב בודו עם קלדרון

שתף ב-

תגובות

שאלה לניסימיקו .
איש יקר, רציתי לשאול אותך, מה הקשר בינך ובין חני נחמיאס, אני שואל מפני שהייתי בטקס שנבחרת ליקיר העיר, שם חני נחמיאס הקדישה לך שיר וציינה שהשיר מוקדש ל"ליווני שבחבורה ניסים קלדרון". אתמול בבוקר חני הופיעה יחד עם אומנים נוספים בהיכל התרבות ,שם נהניתי מכול רגע. ושוב חני נחמיאס באחד המערכונים שלה עם אירית ענבי, פנתה אליך בבקשה "ניסימיקו, תשאיר לי את מספר הטלפון שלך" והיא חזרה על כך מספר פעמים.
אבי לוי - 19/03/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...