בוקר טוב פ"ת - היום הדרבי

08/12/2014
חדשות

באנגליה נפתחות מהדורות החדשות בבוקר גמר הגביע בכדורגל כך: "בוקר טוב – היום גמר הגביע!". זוהי התחושה ברחוב הספורטיבי של פ"ת היום - הכל מוכן לדרבי הגדול של פ"ת בכדורגל: מכבי מול הפועל.

יש תחושה של דרבי אמיתי ראשון באיצטדיון החדש בפ"ת. היו כבר מספר משחקי דרבי מאז נחנך האיצטדיון, אבל בכל פעם היה משהו אחר שהפך אותו ללא "אמיתי" – או שהפועל היו תחת פירוק, או שהוא שוחק בכלל בליגה השנייה. הפעם מדובר בכדורגל מקצועי נטו ושני מחנות האוהדים כבר מוכנים להצגה הגדולה היום בערב.

תוצאות סקר פורטל פ"ת מצביעות על יתרון קל להפועל, פרשני הספורט באמצעי התקשורת השונים מהמרים על תיקו עם יתרון למכבי, הטבלה ויחסי הווינר מצביעים גם הם על יתרון בצד של הלוזונים, שיארחו את הדרבי.

יהיה חם. אוהדי הפועל

בשבוע שעבר הושק גם קמפיין נגד אלימות לקראת הדרבי בחסות העירייה, ובכיכובם של שחקני שתי הקבוצות, אבל התחושה היא שלפחות על המגרש יהיה מאבק של ממש מצד שחקני שתי הקבוצות, מתוך רצון לרצות את האוהדים ו"להביא להם את הדרבי". מנשה משיח יהיה אחראי להרגעת הרוחות, ונקווה שלא יהיה צורך בכך.

מעבר ליוקרה, החשיבות של הדרבי הזה באה לידי ביטוי גם בטבלה, כשהפועל רוצה להיחלץ מהמקום האחרון, בטח בהתחשב בכך שביום שבת מצפה לה קרב אבוד מראש נגד מכבי ת"א. מכבי מנגד, רוצה להמשיך ולהתרחק מהתחתית הבוערת. אפרופו בוערת, אתמול הקבוצה וכמה מאוהדיה חגגו עם זיקוקים. בהפועל היה יותר רגוע ואחרי טורניר האוהדים בשבת מחכים לחגיגה האמיתית הלילה.

במכבי חגגו עם זיקוקים

פורטל פ"ת יביא לכם הגולשים סיקור נרחב של הדרבי הלילה ומחר, כולל תגובות וחוויות משני המחנות.

בהצלחה!

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...