בהפועל פ"ת רוצים להמשיך את חגיגות יום העצמאות

23/04/2015
חדשות

הראשון מבין שלושה "משחקי עונה" יתקיים ביום שבת (15:30) בפתח תקווה, במשחק מול הפועל עכו. כל תוצאה פרט לניצחון לא באה בחשבון מבחינת המקומיים.

ארבעה מחזורים לסיום העונה בליגת העל בכדורגל, ומלחמת ההישרדות של הפועל פ"ת מגיעה לישורת האחרונה. לחניכיו של מנחם קורצקי צפויים שלושה קרבות ישירים מול שלושת היריבות לתחתית. כרגע נמצאת הקבוצה מעל הקו האדום הודות ליחס שערים עדיף על עכו והפועל חיפה. לאשדוד שנמצאת מקום אחד מעל - 3 נקודות יותר במאזנה.

הואיל ושני המשחקים הבאים (מול חיפה ואשדוד) יתקיימו במגרשן של היריבות, חייבים הכחולים ממלאבס להשיג שלוש נקודות בשבת כדי ליצור מקדמה מסויימת, במטרה לחזור לאיצטדיון ראש הזהב במחזור האחרון מול הפועל רעננה, כשהכל תלוי בהם.

ברביעי בפארק. ובשבת באיצטדיון?

כרטיסים במחיר אחיד של 30 ש"ח נמכרים במכירה מוקדמת, וגם יימכרו ביום המשחק בקופות האיצטדיון. קהל האלפים שצפוי להגיע בשבת ירצה ודאי להמשיך את חגיגות יום העצמאות שהתקיימו אמש בפארק הגדול בפ"ת. אוהדי הפועל פתח תקווה כבר התרגלו ששום דבר לא הולך קל בשנים האחרונות, ועד שיגיע "המושיע על הסוס הלבן" בדמות בעלים משמעותי, הם יודעים שהכוח העיקרי של הקבוצה זה הם עצמם, שמצליחים איכשהו להחזיק את המועדון היקר הזה עם הראש מעל המים.

כחלק מקמפיין העידוד נפרסו ברחבי העיר פתח-תקוה שלטים רבים הקוראים לאוהדים להגיע בשבת ולתמוך בקבוצה.

שיהיה בהצלחה!

בשנה שעברה עלו ליגה. השנה רוצים לשרוד

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...