בדרך לשטיח האדום

17/05/2015
תקוה'לה


לוריאל פריז, נותנת החסות והמאפרת הרשמית מזה 18 שנים ברציפות בפסטיבל קאן 2015, מציגה השנה יצירתיות חדשה ומעוררת השראה.

אומני האיפור של לוריאל פריז, יפעילו את קסמיהם ויציגו לראווה את הכישרונות המדהימים שלהם, במראות איפור, שיער וציפורניים לוהטים ומפתיעים ביותר, לדוברות המותג מעוררות ההשראה, הזוהרות והכריזמטיות, שיצעדו על השטיח האדום.  

המראות אותם יצור צוות אמני האיפור של לוריאל פריז השנה, יהיו בהשראת קולקציית ה- L'or Pin-Up (הפין-אפ גירל) – מראה הריביירה האולטימטיבית, שפותחה במיוחד עבור פסטיבל קאן. זהו שיר הלל לנשיות ולזוהר, שתתמקד בגווני פסטל בהירים ועיצובים מרהיבים שיזכירו את ימי הזוהר של הריביירה הצרפתית.

נעמי וואטס (צילום: לוריאל פריז חו"ל)

כרים רחמן Karim Rahman - אמן האיפור ומומחה לוריאל פריז, יפתח ויפיח חיים במראה ה-  Pin-Up, בשילוב מבט מפתה של עיניי איילה, עם שפתיים נוצצות כדי לגלם באופן מושלם את מראה הריביירה הצרפתית.

לוריאל פריז תקיים במסגרת האירוע תחרות The Brush Contest (תחרות המברשת), תחרות עיצוב איפור הראשונה בעולם למאפרי העל, שנערכת בשיתוף יוטיוב. 12 המועמדים הסופיים מכל רחבי העולם, יעלו לגמר באירוע חגיגי בפסטיבל ב-20 במאי.

לוריאל פריז גאה בהישגיהן של שלושת הדוברות: ג'וליאן מור, זוכרת פרס האוסקר בקטגוריית השחקנית הטובה ביותר, נעמי ווסט, תופיע הן על השטיח האדום בפעם הראשונה כדוברת של לוריאל פריז והן בסרט המועמד לזכייה ואווה לנגוריה, הדוברת של לוריאל פריז משנת 2005, תחגוג בפסיטבל קאן את שנתה העשירית כדוברת של המותג.

ב-21 במאי, יתקיים במלון עדן רוק, ערב הגאלה של ארגון amFAR, במטרה לגייס תרומות למאבק באיידס. לוריאל פריז תחלוק כבוד לאירוע יוצא דופן זה, עם נוכחותן של דוברות המותג: קרלי קלוס, סו-ג'ו פארק, לארה סטון, אווה לנגוריה, לי יוצון, דוטזן קרוס, נטשה פולי ואישווריה ראי. בו בזמן, מאחורי הקלעים, מאפרי המותג קרים רחמן וסטפאן לנסייאן יעניקו את הטאץ' של לוריאל פריז וייצרו את המראות הלוהטים ביותר של העונה בתצוגת האופנה הרביעית של קארין רויטפלד.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...